Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

1221 postów w tym temacie
1 minutę temu, emqi napisał:

Zacytowałem trzy użyte przez Ciebie na forum wulgaryzmy, nie wiem jakiego dowodu jeszcze potrzebujesz.

nie trzy tylko dwa zacytowałeś, i ten drugi nie pada na forum

2 minuty temu, emqi napisał:

Stwierdzam fakt, twoja reakcja jest niewspółmierna do kary.

Obrażanie bezpośrednie na moją osobę to fakt, za który obowiązuje kara

4 minuty temu, emqi napisał:

Ciężko mówić o korupcji skoro nic mi za to nie proponowałeś i nie oskarżam Cię o to. Inna sprawa, że Twoje polubowne załatwienie sprawy to kasacja/zmiana notatki. Nie ma takiej opcji, gdyż jest ona jak najbardziej adekwatna.

temu miała służyć właśnie rozmowa z tobą

6 minut temu, emqi napisał:

Powinienem wysłać specjalne zaproszenie? Dwa razy wspomniałem o możliwości odwołania się tu, za drugim razem o link lub polubowne załatwienie sprawy, czyli przeczytałeś to chyba ze zrozumieniem.

że co ?

7 minut temu, emqi napisał:

Raczej ostrzeżenie. Potraktowałem Cię ulgowo (i jak wspomniałem już tego żałuję) i nie zamierzam już zmieniać swojej decyzji, niemniej apelacja tutaj niesie z sobą ryzyko decyzji innych moderatorów na Twoją niekorzyść, nie wszyscy mają bowiem tyle cierpliwości co ja.

Nic złego nie zrobiłem, jestem spokojny. Co innego ty który mnie obraziłeś od ból tyłka, nie toleruje takiego słownictwa wobec mojej osoby tak możesz zwracać się do kogo chcesz ale nie do mnie. Groźby są jedynym argumentem w całej tej rozmowie z tobą, strasz i nadużywaj dalej.

0

4 minuty temu, Tarlan napisał:

nie trzy tylko dwa zacytowałeś, i ten drugi nie pada na forum

Zacytowałem trzy, z tym że jeden na moją prośbę jeden uprzejmie edytowałeś i obecnie jest usunięty. I nieważne czy pada na forum, na blogach czy nawet w komentarzach do newsów - regulamin obowiązuje wszędzie ten sam.

Nie zamierzam Ci już odpowiadać na kolejne bezsensowne zarzuty, bo widzę że nie dogadam się z Tobą żadnym sposobem, argumenty interpretujesz na swój pokręcony sposób, a z Twoich postów bije hipokryzja - wulgaryzmy w twych ustach to nie wulgaryzmy, "umysłowi debile" to zapewne komplement z twej strony, ale już "ból tyłka" to śmiertelna obraza, o ile tylko skierowany jest w twoją stronę, a nie do kogoś innego. Z mojej strony EoT.

1

1 minutę temu, emqi napisał:

"ból tyłka" to śmiertelna obraza,

nie decyduj o tym kogo co obraża

3 minuty temu, emqi napisał:

"umysłowi debile"

proszę cie tylko zobacz o czym ja piszę, sam zwracam uwagę na chamstwo w sieci opisuję zachowanie,odwołuję się do negatywnych zachowań i je neguje

0

Witam zostałem obrażony przez moderatora emqi

2 godziny temu, emqi napisał:

niemniej ty masz ból tyłka

3 PUNKT REGULAMINU NIE OBRAŻAĆ INNYCH UŻYTKOWNIKÓW

REGULAMIN FORUM!

0

Napisano (edytowane)

@Tarlan - Mała sugestia, od osoby, która już trochę siedzi na tym forum.

Zakończ tę dyskusję, albo stąd wylecisz szybciej niż Ci się wydaje.

Byli i tacy, co nawet pisali do Interii, że zapłacą za ich odbanowanie, a jakoś nadal są zbanowani, więc jak chcesz jeszcze trochę tutaj zabawić to zamilknij już.
Bo emqi potraktował Cię wyjątkowo łagodnie, ale widać na starość złagodniał

Edytowane przez JamesVoo
1

16 minut temu, JamesVoo napisał:

Mała sugestia, od osoby, która już trochę siedzi na tym forum.

Zakończ tę dyskusję, albo stąd wylecisz szybciej niż Ci się wydaje.

Byli i tacy, co nawet pisali do Interii, że zapłacą za ich odbanowanie, a jakoś nadal są zbanowani, więc jak chcesz jeszcze trochę tutaj zabawić to zamilknij już.
Bo emqi potraktował Cię wyjątkowo łagodnie, ale widać na starość złagodniał

Niesamowite rzeczy piszesz. Niestety nie dyskutuje z. I na tyle. Pozdrawiam

0

@Tarlan

A w jakim punkcie to stwierdzenie narusza twoją godność, czy dobra osobiste? Ewidentnie jest to eufemizm i ewidentnie z jakiegoś powodu nie chcesz przyjąć do wiadomości, że ktoś ocenił twoje postępowanie jako niezgodne z regulaminem forum.

Osobiście uważam reakcję emqiego za bardzo łagodną, zważywszy, że twój komentarz na ww. blogu zawierał supozycję, że gdybyś był ojcem, to dokonałbyś czynu zabronionego z art. 217 kodeksu karnego.

PS Wulgaryzm jest wulgaryzmem niezależnie od tego, czy obraża kogokolwiek, a wygłoszony/opublikowany w miejscu publicznym jest wykroczeniem z art. 141 kodeksu wykroczeń, niezależnie od okoliczności. QED.

0

3 minuty temu, Irenez napisał:

A w jakim punkcie to stwierdzenie narusza twoją godność, czy dobra osobiste?

3 godziny temu, emqi napisał:

niemniej ty masz ból tyłka

0

I musiałeś w tej sprawie wysłać kilka raportów, jesteś niepoważny. Polecam odpoczynek do końca miesiąca i odrobinę świeżego powietrza. 

0

Co jest rozumiane jako brak zachowania?

1

@up

Zrobił coś, czego nie powinien był zrobić, a potem skomentował to idiotycznym zdjęciem.

0

Napisano (edytowane)

nie wiedziałem, gdzie o to zapytać, więc spytam tutaj. Czy możliwość przestawienia sobie obrazka na tle profilu została zablokowana? Chciałem sobie przestawić obrazek ale nie mogłem http://i.imgur.com/NFeFoD4.png nie mam po prostu opcji przestawienia go

Edytowane przez Sosna564
0

Tzn. chodzi Ci o wykadrowanie go? Pewnie musisz dodać go jeszcze raz.

0

Próbowałem i dalej nie mam opcji wykadrowania go

0

Z góry przepraszam jeśli to głupie pytanie ale... We wtorek 4 lipca zacząłem nowy temat w dziale zamienię  (tam gdzie są oferty wymiany kodów steam upaly origin )i nadal czekam na zatwierdzenie.

0

@Irenez mógłbym liczyć na jakąś odpowiedź  odnośnie wiadomości, którą do ciebie wysłałem i sprawy w niej zawartej?

// Prawidłowe linkowanie zainteresowanych ma szansę przyspieszyć ich reakcję [webtom]

0

Po interwencji do admina i dyskusji ostrzeżenia zostają zdjęte. Proszę jedynie uważać, na to co i jak piszecie. Aby wszystko było jednoznaczne.

0

Dokładnie tak. Ja tak miałem z Obcym Izolacją. Pierwszy raz no....przeszedłem u kolegi....natomiast niedawno i tak kupiłem oryginał, bo jeśli gra jest dobra to wstyd...grać u kogoś.

Możesz wyjaśnić, jak tę wypowiedź interpretować? Bo moim zdaniem potrzeba naprawdę masę dobrej woli, żeby doszukiwać się w tej wypowiedzi jakiegoś kolegi.

0

Ależ nikt Ci nie musi niczego udowadniać. Jak będziemy chcieli, to wywalimy Cię z tego forum za przysłowiowe niemanie świateł, albo i za manie. Takie są reguły wszystkich forów internetowych. Odnośnie reżimu, to akurat na tym forum panują dość jasne reguły, zwane też regulaminem. Za piractwo należy się kara. Przez ponad dziesięć lat moderowania tego forum przeczytałem już wiele wymówek. A to wujek z Ameryki grę przysłał, a to, jak w Twoim przypadku, grałem u kolegi. Nie jesteś więc oryginalny. Wybacz, ale nawet przed sądem Twoje tłumaczenia nie obroniłyby się, a na forum nic nie znaczą. Zostałeś potraktowany łagodnie, gdyż ostrzeżenie zostało Ci zamienione na notatkę. Nie wyciągnąłeś z tego wniosku, więc pozwolę sobie na dość brutalne stwierdzenie: jesteś na najlepszej drodze do wywalenia. Z historii tego forum znamy już kariery w stylu '4 posty, 2 osty'. I tyle. Na razie naraziłeś się Redakcji pisaniem o pirackich wersjach, moderacji swoją arogancką postawą oraz innym użytkownikom, którzy są zniesmaczeni Twoim zachowaniem. Twoja wartość na forum jest nie tyle zerowa, co wręcz ujemna. Za każdy taki wyskok dostaniesz ode mnie bana od ręki. Nie, nie odpisuj, że strzelasz focha i tracimy użytkownika. Trzymając takiego jak Ty tracimy statystycznie trzech innych. Reżim daje Ci więc szansę poprawy.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.