Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Zostawiłem posty, które uznałem za merytorycznie wartościowe. Gdybyś napisał wczoraj, to co napisałeś tutaj, dokładnie w ten sposób - nie uznałbym, iż temat potrzebuje interwencji.

Jedyna merytoryczna część mojej wypowiedzi w tym temacie to:

Jeśli założyć, że poeta miał na myśli to, co napisał, to napisał bzdurę, bo to nVIDIA utrudnia jak może pobieranie nowych sterowników ludziom, którzy nie mają GeForce Experience.

I właśnie to poleciało z tamtego tematu.

W takim razie zakładam, że to nie ta część by uratowała posty. Część o poecie nie jest merytoryczna, skierowana do niektórych osób byłaby nawet flejmogenna, więc tego również nie zabrakło. Czyli metodą eliminacji wyszło mi, że zabrakło ostatniego akapitu, czyli od tej pory w tematach zakupowych, poza pisaniem samych postów, będę pisał również dlaczego ta wypowiedź pasuje akurat do tego tematu, a nie do innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że Irenez milczy, to pozwolę sobie nieco sprostować, cobyś nie czuł się zobowiązany do usprawiedliwiania każdego napisanego posta w NtG.

Jeśli założyć, że poeta miał na myśli to, co napisał, to napisał bzdurę, bo to nVIDIA utrudnia jak może pobieranie nowych sterowników ludziom, którzy nie mają GeForce Experience.

I właśnie to poleciało z tamtego tematu.

No właśnie tak nie do końca. Twoje słowa to:
OK inaczej - co rozumiesz przez "łatwiej o sterowniki"? Bo jak dla mnie dostanie sterowników od AMD jest prostsze niż w przypadku nVIDII - ściągasz sterowniki ze strony i są. W przypadku nVIDII jeszcze wpychany jest syf w postaci GeForce Experience. Więc jeśli rozumieć Twoją wypowiedź po polsku, to jest dokładnie na odwrót niż piszesz.
Na nie iSoyer odpowiedział, że w przypadku AMD jest Gaming Evolved, Ty z kolei:
Który przy instalacji możesz odznaczyć i nie jest zupełnie do niczego potrzebny. Tego samego nie można już niestety powiedzieć o GeForce Experience.
Co iSoyer skwitował screenem z instalki sterownika nVidii z odznaczonym GeForce Experience. I prawdopodobnie dopiero po tym dołożyłbyś wypowiedź taką, jak tutaj.

Zgaduję, że Irenezowi chodziło o te cztery dosyć zbędne posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma odgórnie przydzielonej osoby do czytania Twoich postów, zatwierdzaniem zajmują się moderatorzy działu w którym piszesz. Nie wiem, czy redaktorzy zatwierdzają posty w newskomentarzach, a moderatorzy raczej tam już nie zaglądają.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co iSoyer skwitował screenem z instalki sterownika nVidii z odznaczonym GeForce Experience. I prawdopodobnie dopiero po tym dołożyłbyś wypowiedź taką, jak tutaj.

Tego posta nie widziałem zanim zniknął, a szkoda, bo odpowiedziałbym screenem z ostatniej wersji sterowników, która działa u kumpla, gdzie GeForce Experience nie da się odznaczyć i jeszcze dziadostwo od razu próbuje aktualizować sterowniki (do tych niedziałających).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ktoś usunął mi posta z "Polityka, gospodarka, społeczeństwo"? Pytam z czystej ciekawości.

Tak. Post w stylu "A tu, ten i tamten chcą wprowadzić to, to i to, beka nie XD" w poglądach nie przejdzie.

W temacie który właśnie założyłem w targowisku, proszę o usunięcie w tytule i tekście wszelkie wzmianki o kodzie do Pokemona.

Swoje własne posty możesz samemu edytować, o czym ci już pisałem na PW.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie który właśnie założyłem w targowisku, proszę o usunięcie w tytule i tekście wszelkie wzmianki o kodzie do Pokemona.

Swoje własne posty możesz samemu edytować, o czym ci już pisałem na PW.

Owszem, ale zwykli użytkownicy nie mają chyba możliwości zmiany nazwy tematu? Wiem że istnieje przycisk edytuj i jestem w stanie usunąć/zmienić co chcę, jednakże poprosiłem o to, ponieważ w tym podforum nowe wątki wymagają akceptacji przez moderatora, więc przy okazji, skoro już wspomniałem o usunięciu pewnej części nazwy tematu, to też i o tym wspomniałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Post w stylu "A tu, ten i tamten chcą wprowadzić to, to i to, beka nie XD" w poglądach nie przejdzie.

To wypadałoby wstawić tam jakąś adnotację, że przejdą tylko posty, w których narzeka się na PO/PiS.

A "beka xD" to sobie wypraszam, bo nie taki był kontekst.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego w stwierdzeniu, że tak krótkie posty, bez jakiegokolwiek własnego wkładu poza dosłownie jednym słowem, o takim wydźwięku nie przejdą, nie zrozumiałeś? Gdzie znalazłeś cokolwiek o tym, że nie można pisać o danych partiach (zresztą sam nie pisałeś o jakiejkolwiek partii polskiej)?

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy być już ściśli słowo "śmiechłem" bez dodatkowych emotikon wyraża bardziej zażenowanie opisaną sytuacją, jakbym chciał żeby wydźwięk był "beka xD" to bym napisał "patrzcie hehe jacy oni są gÓpi xD".

Propozycja o adnotacji to był przytyk, że jedynie o czym tam się toczą dyskusje to PiSie/PO jakbyś nie zrozumiał (nie wiem skąd wziąłeś zakaz pisania o tych dwóch partiach). Pierwszy post podający informacje z innego kraju poleciał i tyle. Nie wiem co tam mógłbym więcej dodać oprócz tego co dodałem. Mój wkład to w sumie był cały post, bo nie przelinkowałem informacji tylko rozpisałem to co usłyszałem w radiu. Nie wiedziałem, że wszyscy dokładnie wiedzą co się dzieje po za naszym krajem i napisanie szybkiego newsa odnośnie innego kraju z tego co się usłyszało w radiu bez pisania do tego referatu (co w tym przypadku i tak nie miało sensu) jest nie na miejscu.

W sumie narzekanie o sytuacji w naszym kraju dla samego narzekania też jest bezsensowne. Takie gadanie dla samego gadania. Reasumując wszystkie posty tam nic nie wnoszą - temat do zamknięcia ;).

Nie staram się o przywrócenie tamtego posta, tak sobie tylko dywaguję. Zaginięcie posta wyjaśnione, może jak mi się kiedyś będzie chciało rozpisać nt. prawa do aborcji dla mężczyzn i legalnej nekrofilii i czemu uważam to za żenujące ze wstępem, rozwinięciem i zakończeniem to ponownie tam napiszę i posta nie usuniesz.

PS: Nie burmusz się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy być już ściśli słowo "śmiechłem" bez dodatkowych emotikon wyraża bardziej zażenowanie opisaną sytuacją, jakbym chciał żeby wydźwięk był "beka xD" to bym napisał "patrzcie hehe jacy oni są gÓpi xD".

Nie ma to absolutnie żadnego znaczenia - czy to było zażenowanie czy rechot. Nie będę odgadywał motywów piszącego w sytuacji, w której jego jedynym wkładem jest jedno słowo, wybacz.

Propozycja o adnotacji to był przytyk, że jedynie o czym tam się toczą dyskusje to PiSie/PO jakbyś nie zrozumiał (nie wiem skąd wziąłeś zakaz pisania o tych dwóch partiach).

Rozumiem, że któraś z kolei dyskusja o broni palnej całkiem niedawno musiała mi się przyśnić...

Pierwszy post podający informacje z innego kraju poleciał i tyle. Nie wiem co tam mógłbym więcej dodać oprócz tego co dodałem.

Jak nie masz nic do dodania poza jednym słowem, na dodatek bez znaczenia dla dyskusji, to nie pisz.

Mój wkład to w sumie był cały post, bo nie przelinkowałem informacji tylko rozpisałem to co usłyszałem w radiu.

De facto napisałeś to co już wcześniej podałem: "A tu, ten i tamten chcą wprowadzić to, to i to, beka nie XD". Konkretnie to: "liberałowie w Szwecji chcą wprowadzić 1, 2, 3, śmiechłem".

Nie wiedziałem, że wszyscy dokładnie wiedzą co się dzieje po za naszym krajem i napisanie szybkiego newsa odnośnie innego kraju z tego co się usłyszało w radiu bez pisania do tego referatu (co w tym przypadku i tak nie miało sensu) jest nie na miejscu.

A jakie znaczenia ma to, czy wszyscy wiedzą, co chce wprowadzić partia danego kraju do tego, co wolno i wypada pisać w poglądach?

Poglądy to nie dział "tematów do reakcji", tylko dział do rozpisywania się (nie muszą to być posty mojej obszerności tongue_prosty.gif).

W sumie narzekanie o sytuacji w naszym kraju dla samego narzekania też jest bezsensowne. Takie gadanie dla samego gadania. Reasumując wszystkie posty tam nic nie wnoszą - temat do zamknięcia wink_prosty.gif.

Będziesz ostatnią osobą, która będzie kogokolwiek pouczać.

Nie staram się o przywrócenie tamtego posta, tak sobie tylko dywaguję.

Dywagacji koniec, nie mam nic do dodania, EOT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. pamiętam, że na pewno była odpowiedź le_Feya na moje pytanie odnośnie listy cheaterów wraz z linkiem do tejże i już tego nie ma. Potem chyba też coś tam rozmawiali ale tego nie jestem już do końca pewny, bo to dawno temu było. Nie wiem, może sam usunął posta. Cóż jeśli to nie Wy to nie ma tematu i dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...