Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Przepis pewnie by się znalazło, ale trzeba by to naprawdę nieźle uargumentować, żeby władze się tym zajęły, ale jeśli odpowiednio długo truje się dostawcom internetu, to ci dla świętego spokoju blokują użyszkodnikowi dostęp do jakiegoś serwisu. Taka jest teoria. W praktyce to również nie działa, bo część dostawców olewa takie prośby, a część je uwzględnia dopiero po którymś kolejnym żądaniu. Poza tym w obecnych czasach zmienienie dostawcy lub ukrycie się za VPNem lub w TORze to nie jest problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma żadnego obowiązku moderować forum, do którego się nie jest przypisanym. Dotyczy to również super moderatorów i administratorów.

2. Jeśli na wersji mobilnej naprawdę nie widać że post jest niezatwierdzony (nie korzystam to nie wiem), to nie jego wina i ciężko wymagać, by się specjalnie przełączał na pełną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Z ciekawości - koloru nie ma, ale naprawdę nie ma też guzika "zatwierdź" pod postem? Jeśli tak to szkoda, ale przecież nie wy robiliście wersję mobilną.

@EDIT

No ale wiesz @R1P - Still użył guziczka "cytuj", więc jest to możliwe. Nie wiem jak wygląda moderatorska wersja mobilna, ale na chłopski rozum powinien znajdować guzik "zatwierdź". Ale jeśli nie ma, to nie ma o co kruszyć kopii. To drobiazg.

Edytowano przez 8azyliszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest (nie wiem - nie chce mi się sprawdzać), ale nawet jeśli, to wszystkie opcje dotyczące posta jak np. edycja albo usuwanie w wersji mobilnej są dostępne dopiero po kliknięciu paluchem na dany post, a nikt się w coś takiego bawić nie będzie, jeśli akurat będzie przeglądał forum z komórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

takie pytanie - czy na Targowisku mogę sprzedawać itemy c Counter Strike Global Offensive? Niby w regulaminie jest punkt o grach MMO ale nie wiem czy csgo jest gra MMO (chociaż pewnie jest) "oferty sprzedaży kont, złota, przedmiotów, postaci itd. w grach MMO (obchodzenie tego zakazu poprzez "sprzedawanie czasu poświęconego na grę" i podobne fortele będzie traktowane ostrzej jako próba ominięcia regulaminu)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest, panowie moderatorzy, że jednym zaspojlerowane bluzgi uchodzą na sucho, a innym nie? Chyba wypadałoby w końcu zająć jakieś jednoznaczne stanowisko, a może kolorek daje immunitet?

Pomijam już fakt, że filmik spod którego wziąłem komentarz zawiera ze dwadzieścia razy więcej bluzgów i nawet nie jest ukryty w spoilerze, ba - nie ma żadnego ostrzeżenia o niecenzuralnym słownictwie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla Sedinusa zostaje zdjęte. Jednocześnie od tej pory zabronione jest wrzucanie do LJ postów zawierających cytaty, filmy, memy itp., których jedynym celem są bluzgi i prezentują sobą poziom szamba. Proponowałbym również ograniczyć fantazyjne zapędy i testowanie 'Czy to już ost czy jeszcze mi się upiecze'. Trochę zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale czy ktoś mógłby zamieścić tu listę słów niedozwolonych w LJ? Jak wiadomo istnieje wiele kombinacji i przeinaczeń, które mogą umknąć cenzurze. Pozwoli to unikąć przyszłych pomyłek.

W Twoim przypadku najbezpieczniejsze będzie zaprzestanie używania wulgaryzmów w ogóle. Czy to wprost czy poprzez niedomówienie, a nawet aluzje... Jeżeli tego nie kontrolujesz to dawaj posty przed wysłaniem komuś do przeczytania. W desperacji można poprosić o moderacje postów.

  • Upvote 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stillborn nie moderuje LJ, a zdrowy rozsądek to obecnie jedyne czym możemy się w tym dziale często kierować i miło by było gdybyś powstrzymała się od wycieczek osobistych bez podawania jakichkolwiek argumentów. Baity możesz wstawiać sobie w LJ, ale w trosce o własny licznik ostrzeżeń tutaj sobie odpuść.

Dla mnie sprawa jest zamknięta.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R1P

darkdarius, nie rób za newsmana spamującego w temacie do dyskusji suchymi linkami do coraz to nowych nowinek. Post poleciał i następne takie też będą.

Usunąłeś posta, miałeś takie prawo jako moderator. Ja nimi nie spamowałem, tylko jak dowiedziałem się o nowym info to chciałem nim się podzielić z innymi. CD-A w 99% olało Wiedźmina 3 i info o nim, przy Wiedźminie 2 była masa nowego info na głównej stronie. CD-A piszą o wszystkich grach, wydarzeniach growych i innych rzeczach. A o Wiedźminie 3 oprócz jednego info nic nie napisali. Z mojej strony mogę przyznać to że owe linki, mogłem dawać w napisane już posty a nie pisać nowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...