Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marmic

Smartphone pomoc w doborze

Polecane posty

Witam poszukuję smartphona w przedziale cenowym podanym powyżej. Posłuży do pisania wiadomości, korzystania z internetu oraz gier. Będzie to pierwszy smartphone więc chciałbym dostać coś w miarę bezawaryjnego. Na przedłużenie umowy zaproponowano mi Lumie 520 lub Xperie J. Uzbierane mam 400zł a telefon który dostanę za przedłużenie umowy zamierzam sprzedać. Cenowo 800-900zł aczkolwiek mogę dopłacić jeszcze 100zł jeśli da to widoczny rezultat. Allegro wchodzi w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nexus 4? Wydajność najlepsza do 1000zł( a nawet do 1500 trudno coś wydajn iejszego znaleźć)ekran też dobry.Po za tym ma olbrzymie wsparcie .Warto też zobaczyć xperie t/sp(słabsze ekrany od nexusa,t-lepszy aparat troszke słabsze bebechy),htc one s(s4)

ew. lg f5 troche kasy zostanie w kieszeni.Jeżeli lubisz samsungi to sgs s3uzywanego znajdziesz(wydajność poniżej s4)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange jako ostatni polski operator wrzuca simlocki i milion różnych innych 'ulepszaczy' i blokad. Przykładowo Xperia U w wersji Orange jest do wyrwania za 200 zł mniej (a przynajmniej była, kiedy kupowałem) niż modele innych sieci, ale kosztem zablokowanego bootloadera, czyli o zmianie ROMu można zapomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...