Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marmic

Smartphone pomoc w doborze

Recommended Posts

Witam poszukuję smartphona w przedziale cenowym podanym powyżej. Posłuży do pisania wiadomości, korzystania z internetu oraz gier. Będzie to pierwszy smartphone więc chciałbym dostać coś w miarę bezawaryjnego. Na przedłużenie umowy zaproponowano mi Lumie 520 lub Xperie J. Uzbierane mam 400zł a telefon który dostanę za przedłużenie umowy zamierzam sprzedać. Cenowo 800-900zł aczkolwiek mogę dopłacić jeszcze 100zł jeśli da to widoczny rezultat. Allegro wchodzi w grę.

Link to comment
Share on other sites

Może nexus 4? Wydajność najlepsza do 1000zł( a nawet do 1500 trudno coś wydajn iejszego znaleźć)ekran też dobry.Po za tym ma olbrzymie wsparcie .Warto też zobaczyć xperie t/sp(słabsze ekrany od nexusa,t-lepszy aparat troszke słabsze bebechy),htc one s(s4)

ew. lg f5 troche kasy zostanie w kieszeni.Jeżeli lubisz samsungi to sgs s3uzywanego znajdziesz(wydajność poniżej s4)

Link to comment
Share on other sites

Orange jako ostatni polski operator wrzuca simlocki i milion różnych innych 'ulepszaczy' i blokad. Przykładowo Xperia U w wersji Orange jest do wyrwania za 200 zł mniej (a przynajmniej była, kiedy kupowałem) niż modele innych sieci, ale kosztem zablokowanego bootloadera, czyli o zmianie ROMu można zapomnieć.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...