Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nomadsoul

Gry GFWL które można aktywować na Steamie

Polecane posty

Rozumiem, że są święta i szanuję że ludzie są zajęci. Ale byłem ciekawy ile trwało to w przypadku innych osób, a nie miałem zamiaru męczyć supportu w niedzielę. Jednakże odpowiedź od Warner Bros otrzymałem dzisiaj (po tygodniu). Dziękuję za zainteresowanie.

Wesołych Świąt smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości dodania do Steam'a Tropico 3 (gold edition), F1 2011 oraz Batman:AA z pomarańczowej. Z tego co tutaj piszecie to mam rozumieć, że wystarczy mail do supportu (polski do rodzimych wydawców tak ?) i oni podeślą ewentualny kod, który da radę aktywować ? Moglibyście podać mi kto w Polsce jest odpowiedzialny za wydanie w/w gier ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy pisać do rodzimego wydawcy? Jak ja napisałem do Cenegi, to dowiedziałem się, że oni o przenosinach nic nie wiedzą, a jak poprosiłem o dowiedzenie się i przysłanie kodu, to mnie olali. Potem napisałem do Steama, gdzie błyskawicznie mi poradzono, żeby napisać do Warnera i dopiero gdy to zrobiłem, otrzymałem kod do Steama na Batka:AA smile_prosty.gif Mogę w końcu spocząć, widząc wszystkie Batmany na jednym koncie Steam smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś otrzymał od Warnera prawidłowy kod do Arkham Asylum to prośba o podanie maila na jakiego im prośbę o kod wysyłaliście.

A tak poza tym to jest przegięcie, że aby zagrać w legalnie nabytą grę muszę kombinować, szukać informacji, pisać do wydawcy, żeby łaskawie przysłał właściwy klucz, a pirat gra bez żadnych problemów... Nie tak to powinno wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam Gears of War (Platynowa Kolekcja). Czy wie ktoś może jak wygląda sytuacja z przenosinami tejże gry? Próbowałem wklepać klucz z pudełka w Steam oraz Origin - niestety bez dobrego rezultatu.

Druga sprawa - co jeśli ktoś kupił jakiś czas temu paczkę kluczy GfWL na allegro? Da się je aktywować na steam/origin?

Dzięki za odpowiedź :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gryphonheart,

GoW nigdy nie było na Steamie. Gdyby Epic Games zdecydowało się grę przenieść, to byłby to debiut GoWa na platformie Steam. Póki co nie słychać, żeby coś się w tej sprawie ruszyło.

Co do drugiej sprawy, to zależy, do jakich gier są te klucze. Na razie możesz je spokojnie aktywować na platformie GFWL i grać do lipca, a potem musisz popatrzeć, czy są jakieś informacje o przenosinach.

@bartpuk

CoD:WaW nigdy nie wymagało GFWL, więc z jakiej racji miałoby mieć możliwość podłączenia do Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź Exclusive :-)

Chodzi o to, że przypadkiem szukając w sieci informacji o GfWL natrafiłem na aukcję allegro:

http://allegro.pl/grand-theft-auto-iv-gta-4-klucz-32-gry-gfwl-24-7-i3858877604.html (mam nadzieję, że nie łamię regulaminu i że można tu wrzucać linki z allegro).

Jestem ciekaw czy Bioshock 2 i Batman z tej aukcji dadzą się aktywować na steam. Jeśli tak, to dla samego Bioshocka warto tę paczkę kupić. No i oczywiście jest szansa, że reszta gier przejdzie na jakąś normalną platformę niebawem. :-)

Tylko skąd do ciężkiej wytrzasnąć instalki tych gier? (póki tkwią na tej tragicznej platformie) Nie mam ochoty bawić się w "przerabianie" piratów na oryginały. :-p

Co o tym myślicie?

Mam uszkodzoną płytkę od Gears of War - stąd moje nadzieje, że dodadzą tę grę do Steam lub Origin. :-) Swoją drogą, GoW to jedyna gra, którą udało mi się kiedyś aktywować na moim koncie GfWL. Przepraszam za offtop, ale może przypadkiem ktoś tutaj będzie znał rozwiązanie mojego problemu - mam na Steam kilka(naście?) gier (OF: Dragon Rising, Mortal Kombat Komplete Edition itd.), które wymagają do gry w sieci właśnie GfWL (do singla używam profilu lokalnego). Niestety za każdym razem, gdy próbuję je aktywować najpierw jestem proszony o klucz, po którego podaniu jestem proszony o podanie loginu i hasła GfWL. I za każdym razem wyskakuje mi błąd, że login/hasło są nieprawidłowe. Używając tego samego loginu i hasła jestem w stanie bez problemu zalogować się na stronie ich. Robię coś źle, czy to GfWL jest takie porąbane?

Pozdrawiam i miłego dnia. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryphonheart

Sprawdź długość hasła, maksymalnie może mieć bodajże 16 znaków i nie może zawierać nic poza literami i cyframi (to tzw. "MS logic"). "Zabawne" jest to, że hasłem nie spełniającym tych warunków zalogujesz się przez www ale z poziomu gry już nie dasz rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryphonheart

Sprawdź długość hasła, maksymalnie może mieć bodajże 16 znaków i nie może zawierać nic poza literami i cyframi (to tzw. "MS logic"). "Zabawne" jest to, że hasłem nie spełniającym tych warunków zalogujesz się przez www ale z poziomu gry już nie dasz rady.

hasło zawiera najpierw 2 cyfry, potem dużą literę, następnie 5 małych liter i 2 cyfry... 10 znaków i brak specjalnych. :-/

Zaraz spróbuję jeszcze raz... ehh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może zwyczajnie GfWL Cię "nie lubi", tak jak mnie. Ja mogę się zalogować przez www, mogę przez tą śmieszną aplikację (GfWL Marketplace bodajże), z poziomu gry mam zawsze "Błąd pobierania profilu". I żadne "voodoo" mi nie pomogło, a próbowałem chyba wszystkiego :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...