Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nomadsoul

Gry GFWL które można aktywować na Steamie

Polecane posty

Czy da radę CoD:WaW może przegapilem? i czy jest szansa oczywiście w przyszłości na EFLC?smile_prosty.gif

Sprawdzałem w zeszłym tygodniu. Nie wchodzi na razie confused_prosty.gif a może ja mam jakiś błąd w aktywacji Steam... confused_prosty.gif

co to za skrót, ten drugi? nie przypominam sobie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo co z Kane & Lynch Dead Man z Wydania Kompletnego z PKK? "Niepoprawny klucz produktu". Na pudełku jest Steam a na instrukcji kod typu Steam (5)

Wersja permierowa też ma kod pasujący do steam i też nie wchodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski Fallout3 miał wycięty GFW/GFWL - więc nie potrzebował klucza. Najlepszym rozwiązaniem jest czekać aż w ubishopie F3 goty znowy będzie w promocji za 5-9 zł

ciekawe czy po polsku jak bylo w PKK, a jak jest polonizacja gry to czy nie zmieni to na non-Steam wersję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV nie jest na Games for Windows Live. Możesz zadać pytanie na Steam albo na forum Valve, Cenega lub Rockstar.

Jak masz kod oryginalny to sam możesz spróbować wpisać.

Możesz sobie kupić na Steam też.

Wątpię czy będzie tak szybko na Steam.

Już najlepiej by było - akcja zrzutka na Kickstarter lub petycja o przeniesienie gier na Steam.

Mile widziane też usunięcie portów GFW(L) z gier, a nawet oficjalna kopia polonizacji gier do wersji Steam.

EDIT: Dead Rising 2 Złota Edycja aktywuje się, Wojna na Północy też

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Street Fighter IV z PKK nie chciał się aktywować...do momentu aż wpisałem kod małymi literami :P

Ma ktoś jakieś informacje dotyczące TRON Evolution? Mam wersje Topseller i zastanawia mnie czy istnieje możliwość otrzymania klucza na Steam, bo pudełkowy key nie jest akceptowany.

Super Street Fighter IV z PKK nie chciał się aktywować...do momentu aż wpisałem kod małymi literami :P

Ma ktoś jakieś informacje dotyczące TRON Evolution? Mam wersje Topseller i zastanawia mnie czy istnieje możliwość otrzymania klucza na Steam, bo pudełkowy key nie jest akceptowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...