Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shibari

Szum z laptopa HP Pavilion g6-2310sw

Polecane posty

Witam uprzejmie forumowiczów!

Polecono mi, żeby tutaj zgłosić się z problemem, bo podobno ogarnięci specjaliści techniczni tutaj są. No więc - mój problem:

Kupiłem laptopa do przeglądania internetu i do pracy w lipcu, tytułowego HP Pavilion g6-2310sw. Laptop nie jest specjalnie wybitny, do gier się nie nadaje, ale sprawdza się dobrze przy internetowych sprawach i to mi wystarczyło. Szanowałem go jak równego sobie i dbałem jak o własne dziecko.

Wtem, dwa dni temu, zupełnie bez powodu, zaczął szumieć z okolic przycisku włączenia. Nie było to szumienie stałe, raz szum trwał minutę, po czym ucichł, po czym znów - np. na sekundę (nie, to nie wentylator, on inaczej pracuje). Wczoraj zauważyłem funfact, mianowicie - gdy jest cisza i wcisnę klawisz "S" to zaczyna znów szumieć. Teraz szumi od rana i przy naciśnięciu "S", "W" i "2" jakby cichnie. Jakby to miało znaczenie - pracuje na systemie Windows 8.

Moje spostrzeżenie - te klawisze leżą na jednej linii do przycisku wyłączenia.

Co się dzieje, może ktoś wie?

Oddałbym go do serwisu, ale problemem jest to, że mam mało czasu by się do niego wybrać, no i mam tyle pracy, że pozbawienie mnie go na parę dni znacznie mi utrudniło życie (a podobno czasem sprzęt potrafi wrócić po miesiącu). Oczywiście, jeśli to byłaby ostateczność, to nie miałbym wyjścia, ale póki co próbuje popytać czy może ktoś - coś - wie.

Byłbym wdzięczny za pomoc! Jeśli potrzebne są jakieś dane odnośnie komputera - śmiało pisać, chętnie uaktualnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...