Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milan123

GA-MA770-UD3 Rev. 2.0, dobra do podkręcania?

Polecane posty

Witam! Zamierzam kupić nowe chłodzenie na procka (Spartan HE923) i w związku z tym chciałbym podkręcić nieco Phenomka. Tu moje pytanie, czy moja MoBo jest dobra do podkręcania i na jakie wartości w GHz mogę liczyć na wymienionym wyżej chłodzeniu?

EDIT: Ucięło mi kawałek tematu 0_o Czy mógłbym prosić moderatora o zmianę topick'u na: GA-MA770-UD3 Rev. 2.0, dobra do podkręcania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Phenomem ta płyta nie powinna mieć problemów - acz ze względu na niechłodzoną sekcje zasilania bardzo mocno bym nie podkręcał. Co do chłodzenia, to Spartan HE923 jest taki sobie, jak już to brać HE924. Ale lepiej dorzucić do Fera Pro. Niewiele drożej, a wydajniej i ciszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wersję 1.0 tej płyty był problem z dyskami twardymi powyżej 1 TB aktualizacja biosu pomagała . cayen ta płyta ma możliwość odblokowania rdzeni ???? hmmm w 1.0 nie było . Jak bs to raczej ram za wysoko ustawiony miałeś zmniejsz mnożnik ramu zostaw te 3,8 i sprawdź czy wywala :P

milan123 proponuję zmienić ten wentylator na chłodzeniu :P jak już ustawisz te 3,5 GHz nie zapomnij o ht i nb oraz o pamięciach ram . Jak coś chętnie pomogę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...