Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojt22

Karta graficzna 400 - 450 zł

Polecane posty

Witam.

Jaka możecie polecić karte graficzną do podanego sprzętu:

- procesor Intel i3 4130,

- płyta głowna Gigabyte Ga b85m-d3h

- zasilacz Corsair VS 450 w

Zakres cenowy grafy 400 - 450 zl, Zastanawiam sie nad serią HD7770....tylko ktora?:) która z nich wg. was jest najlepsza.

Zastanawiam sie też nad:

- MSI GeForce GTX650TI Boost OC 2GB DDR5/192bit DVI/HDMI/DP PCI-Express - cena: 484.00 zł , ale brak opini na jej temat co mnie trochę martwi...wiadomo jak się sprawuję?

Z góry dzięki z odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co byście wybrali?

MSI GeForce GTX650TI Boost OC 2GB DDR5/192bit DVI/HDMI/DP PCI-Express- cena 484 zł

czy może,

MSI ATI Radeon HD7790 2GB DDR5/128bit DVI/HDMI/DP PCI-Express (ver. OC)- cena 486 zl

Zastanawiam się też jak sprawują się te grafy w wykonaniu przez "MSI", z tego co zauwazyłem sa o wiele tańsze od tych wykonywanych przezz Gigabyte albo Saphire i boję się że to jakieś "buble" ;). I jescze jedno czy zasilacz 450 w wystarczy? i jak z temp i głóśnością tych kart?. Zależy mi głównie na trwałości karty, a nie żeby za pół roku do serwisu odsyłać. Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje co do grafy to piszcie.

Dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiłkując się testem z jednej gry to równie dobrze można udowodnić, że Boost nie daje rady nawet z R7-260X (podkręcony HD7790): http://pclab.pl/art55318-5.html

Przecież chyba ten sprzęt nie będzie składany do jednej gry, więc trochę nie o to tutaj chodzi :P Liczy się ogół (choć oczywiście to, jak się definiuje ten "ogół" jest kwestią otwartą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...