Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MoszenBoy

Rozwiązany: Zmiana podzespołów

Polecane posty

Na jakimś forum wyczytałem ale zwracam honor. Teraz przejzalem testy i wiem ze ta MSI i ta co ja wymienilem sa do siebie zblizone.

I raczej postawie na tego GTX 660 tylko nie wiem czy MSI czy Asusa DirectCU II.

Ponawiam prosbe w sprawie obudowy. Polecicie jakas do 200zl. Poszperałem troche i wedlug mnie ciekawym pomyslem bylyby

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z3-plus-czarna-matx-atx-okno-usb-3-0-605201/

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z9-plus-czarna-midi-tower-z-oknem-bez-psu-zalman-gam-kom-z9-plus-418073/

Co o nich sadzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda zakupiona. Wybór padł na zalmana z3 plus. Problem polega na tym iz nie wiem czy bd w stanie podlaczyc wszystkie wiatraczki. Jeden wiatrak jest na podlaczenie molex a pozostale 3 chyba maja podlaczenie 3 pinowe. Moje pytanie czy moge jakos podlaczyc wszystkie wiatraczki i jak podlaczyc ten molexowy. Przypominam, moja plyta glowna to asrock b85 pro4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zasilacz ma wtyczki Molex.

moglbys mi na jakims screenshocie pokazac gdzie to jest te wejscie molex na zasilaczu bo nie moge znalezc

Znajomy chce mi sprzedac karte gtx 770 amp od palita za ok 1000zl, warto? Do tej mojej konfiguracji bedzie dobrze dzialac ta karta czy za mocna jest dla zasilacza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać obecną konfigurację, kiedy zadajesz takie pytanie, bo trzeba nieźle przekopać wątek, żeby znaleźć model zasilacza.

Zasilacz ma raczej wyjścia, na tym zdjęciu molexy są na prawo od tych czerwonych wtyczek (chyba PCI-e).

Oferta za kartę byłaby atrakcyjna jeszcze tydzień temu, po premierze GTX 970 chyba warto poczekać, co pokaże nVidia w GTX 960, albo kupić na allegro tą kartę w niższej cenie (np. tu jest Palit za 900 zł, a raczej nie jest to najciekawsza oferta). Nie wiem, jak z gwarancją, czy stanem karty, ale mógłbyś się chyba z kolegą nieco potargować, bo 1000 zł to obecnie ździerstwo. Zasilacz spokojnie wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buda kupiona i jest to zalman z3 plus

procek i5 4440

chlodzenie box

zasilacz thermaltake smart se 530W

RAM 2x goodram 4gb 1333mhz

aktualna karta GF 430GT

Jak widac karta niezwlocznie o wymiany. Niedlugo powinienem jakas zamowic. Lecz posiadam dylemat. Mam dwie karty na oku i sa to GTX 660 i R9 270X albo R9 270X

Wiem ze powiecie iz r9 lepsza bierz ja. Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to czy naprawde oplaca sie doplacic ta stowke dla paru fps

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...