Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sledz985

Rozwiązany: Pomoc w doborze sprzętu.

Polecane posty

A takie pytanko ile by mnie wyniosła przesyłka do Polski z OriginPC.com za destkopa?

A dodam że ja bym za OriginPC zapłacił ok. 2k zł ponieważ mój tata (osoba która to kupuje) ma znajomego z USA i on by to zamówił a tata by dał jego siostrze 2k zł... więc za tą kwotę opłaca się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wywalić kasę w błoto to się opłaca... nie dość że cena kosmicznie zawyżona, to jeszcze tylko dwuletnia gwarancja (podczas gdy pewnie wszystkie użyte komponenty mają 3-5 lat gwarancji).

Szczerze to nie widzę sensu tu odpowiadać, było tyle razy mówione że gotowce są do kitu, a ty dalej swoje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz w ogóle co to jest chłodzenie cieczą? Jak się z tym obnosić? Zestaw to strata pieniędzy - Twoich, czy tych, którzy Ci ten komp kupują.

  • Intel? Core? i7-4930K Processor (12M Cache, 3.40 GHz) OC @ 4.2GHz

Swietny procek, ale po co LGA2011 do gier? N

  • GeForce GTX 780 (Dwie sztuki połączone w SLI)

Czyli maksymalna wydajność za maksymalną cenę. Po co komu aż tyle? Chyba tylko Amerykańcom, co nie mają co zrobić z pieniędzmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dlatego piszemy, że

Jak chcesz wywalić kasę w błoto to się opłaca...

Zestaw to strata pieniędzy - Twoich, czy tych, którzy Ci ten komp kupują.

W każdym razie kupowanie peceta za 15 tysięcy zł to straszna głupota, bo już w momencie jego zakupu jego wartość znacząco spada... Ale jak tam chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ty oczekujesz?

Wydajność nie wzrasta proporcjonalnie wraz z ceną, przy niskim budżecie dołożenie 200-300zł może dać ci spory skok(integra, a jakaś używka), kiedy za przejście GTX770 na GTX780 płacisz 700zł(wersja TF od MSI wg. ceneo), a da ci to 10% wydajności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten ostatni który podał jest najrozsądniejszy ponieważ kosztuje połowę battleboxa a różni go od battleboxa tylko wygląd i to że nie ma 2 gtx 780...

No to opłaca się kupić tego kompa za 7,5k http://www.komputronik.pl/product/190728/Komputery/Komputery_PC/Infinity_F7_8000WC_W7P64_K600_.html#?

Czy składać coś własnego? i szczerze? Podobno składanie komputera jest łatwe i przynosi sporo funu to prawda? wtedy bym go sam złożył z wujkiem informatykiem który bo mi podpowiadał... i bym miał dłuższą gwarancję niż na cały komputer tyko na komponent...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...