Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

chocolatte

Słuchawka bluetooth.

Recommended Posts

Potrzebuję nowej słuchawki bluetooth. Nie wiem w jakich cenach są te lepsze słuchawki ,ale myśle że może coś koło 100zł? Zależy mi głównie ,żeby dźwięk był wyraźny i nie za cichy. Plus musi mieć dobry mikrofon. Możecie coś polecić?

PS. Zna ktoś dobre uniwersalne ładowarki samochodowe?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o słuchawkę bluetooth mogę polecić Samsung HM1200 lub HM1100. Cena wacha się 59zł (HM1200) i 69zł (HM1100) są to uniwersalne słuchawki i współpracują z Bluetooth 3.0 w dół. Posiadają standardowe przyciski (odbieranie, wybieranie ostatniego wybranego numeru, klawisze głośności, dioda sygnalizacyjna przy włączonym urządzeniu jak i sygnalizacyjna o poziomie baterii), współpraca z dwoma urządzeniami na raz. Zasięg do 10m, czas rozmowy do 8h i czas czuwania do 300h. W zestawie ładowarka mini USB więc większość ładowarek od smartfonów będą pasować.

Ja używam przy telefonie Kazam Trooper X4.0 (tak te popularne na święta telefony Plusa :P) ale również i ze starszym Samsung Galaxy Y się łączyła.

Z ładowarek samochodowych to za bardzo nie mam co polecić. Ja używam ładowarki z wejściem bolcowym (stare nokie) i adapter do USB.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...