Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ErekPL

Rozwiązany: Call of Juarez: Więzy Krwi - po 15 minutach komputer się resetuje

Recommended Posts

Witam, wczoraj zainstalowałem sobie Call of Juarez: Więzy Krwi. Wszystko było ok, ale gdy zacząłem grę (single player), to komputer zaczął strasznie hałasować, więc przełączyłem ustawienia graficzne na najniższe. To tylko zmniejszyło troszeczkę hałas, lecz po 15 minutach gry komputer się resetuje. Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim w żadnej grze. Grałem w np. BF3 na singlu, komputer też trochę hałasował, lecz się nie resetował nawet po 2 godzinach.

Mój komputer

Intel? Core?2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz

ATI Radeon HD 4800 Series

3GB RAM

Windows 7 64bit

Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów - A.

Link to comment
Share on other sites

Ok, przeczyściłem cały komputer wewnątrz. Rzeczywiście było tam bardzo, bardzo dużo kurzu. Teraz mam min 50 stopni nie grając w gry. Ale jednak problem się nie skończył. Temp. wzrasta stopniowo niekiedy do 105 stopni podczas gry. Nie wiem, o co chodzi, ustawiłem chłodzenie GPU w speedfan na 100%, a tu nie daje za dużo...

Może trzeba coś wymienić? Słyszałem o jakiejś taśmie termoprzewodzącej.

Link to comment
Share on other sites

OK, postanowiłem, skoro rozwiązałem już problem i wiem jaka jest przyczyna, to założę temat w innym dziale, o innej tematyce, żeby ktoś podpowiedział, jaka pasta i jaki wiatraczek jest dobry dla mojej karty graficznej. Bardzo dziękuję Ci za pomoc. Proszę o zamknięcie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...