Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nobo007

Wybór zasilacza do Phenoma II X4 840 i GTX660Ti

Polecane posty

Witam ! Chciałbym kupić lepszą kartę graficzną ( GTX 660 Ti OC ) i chciałbym się zapytać na jaki zasilacz musiał bym się przerzucić.

w blaszaku mam :

AMD Phenom? II X4 840 Processor

8,00 GB RAM

k. graficza NVIDIA GeForce GTX 550 Ti

p.główna GA-MA770T-UD3

zasilacz : 500 W iBOX SL - 8500 BTX

Bardzo prosze o szybką odpowiedź (może być priv)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile byś mógł wydać. Z w miarę tanich masz np. SilentiumPC Deus M1 550W, Thermaltake Smart SE 530W. Swoj,ą drogą za ile kupujesz tego GTXa? Bo to generalnie nie jest zbyt opłacalna karta w chwili obecnej, no chyba że kupisz ją taniej niż jest dostepna w sklepach.

Tematy o zakupach zakładamy w dziale "Składamy komputer - kupujemy części".

Wątek przeniosłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mocna kartę pakujesz, jak do tak słabego procesora, moim zdaniem gtx 660 to jest maximum, nie uzyskasz więcej klatek na takim procesorze, a jak już, to karta by się nudziła, musiał byś zrobić oc procka na conajmniej 4,3 ghz.

Wiem coś o tym bo mam phenoma x4 965 be, po oc, i mój hd 7950 nudzi się przy nim...

A co do zasilacza 550 w oczywiście jakiś markowy, nie no name, nawet po oc, moim zdaniem powinno wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie mam oferty karty po żadnej okazyjnej cenie

-jeśli odradzacie 660 ti to jaką byście doradzili ?

- najpierw chcem kupić karte i zasilacz a później procka wymienić na najlepszy i5

- a karte chcę wymienić bo moja coś nawala i nie chcę już jej ratować tylko wymienić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od budżetu. Ogólnie to HD7870XT XFX (taniej) lub Gigabyte GTX760 (drożej). Z alternatyw masz jeszcze Gigabyte R9-270X (słabszy od XFX HD7870XT, ale dłuższa gwara i lepsze chłodzenie troszkę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o budżet się tutaj za bardzo nie rozchodzi, ale na karte chcę wydać max 1500 zł i pytam sie ile by zasilacz do tego kosztował i jaki ... zapomniałem na początku napisać że będę niedługo również zmieniał procesor

Jaka według was najlepsza jest karta do 1500 zł ? od razu mówie że GTX'y dla mnie są nie wiem dlaczego przyjaźniejsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniasz procesor to będziesz musiał zmienić i płytę główną, mam nadzieje że to wiesz :D

Ja na twoim miejscu brał bym gtx-a 770 najlepiej z chłodzeniem windforce 3, ale warto też pamiętać o porządnej płycie głównej,

bo jak będziesz kupował i5, to warto do niego kupić jakieś dobre mobo, bo wtedy będziesz mógł solidnie podkręcić proca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym po raz kolejny prosić o pomoc. Kupiłem GTX 770 OC 4 GB i zasilacz 630W wyżej doradzany.

Czy powie mi ktoś jaka powinna być treść maila na promocje Nvidi za którą powinienem otrzymać 3 klucze do gier ?

pisze że

Warunkiem otrzymania klucza jest przesłanie maila z nr. zamówienia i nazwą promocji na adres: promocja@agito.pl

Klucz wraz z instrukcją aktywacji otrzymasz mailem, po 10 dniach od odbioru zamówienia.

ale nie wiem jakie informacje dać w temat ajakie w treść a nie chcę czekać 10 dni na darmo prosiłbym o jak najszybszą poradę od korzystającego z ów promocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam kiedyś kupowałem kartę w promocji i w twoim wypadku wyglądało by to tak:

Nr zamówienia: xxx <-- twój nr zamówienia
Nazwa promocja: Promocja NVIDIA - gratis klucz na gry: Assassin's Creed IV, Batman: Arkham Origins, Splinter Cell Blacklist

i odesłali mi link do ankiety AMD (bo z ich promocji korzystałem), a potem dostałem klucze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...