Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albi

Mass Effect 2 - problem z polskim językiem!

Polecane posty

Zwracam się do Was z wielkim dla mnie problemem. Otóż mam zakupioną wersję Origin gry ME2, jak to zwykle bywa zmieniłem sobie dubbing na angielski pozostawiając napisy. Po paru godzinach gry chciałem przejśc dodatek Shadow Broker, ale nie mogąc nigdzie dostać go legalnie użyłem torrenta, zainstalowałem wszystko ale gra wywalała mi błąd o treści "failed to load awc.dll". Z poziomu Origina kliknąłem więc w opcję "Napraw Instalacje", i rzeczywiście naprawiło, ale teraz cała gra jest po angielsku, łącznie z napisami. I tutaj pojawia się moje pytanie, czy da się to jakoś naprawić?

EDIT: Powiedzcie, że się da bo właśnie odkryłem sposób na legalny zakup dodatku -,-'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Z tego co wiem, to błąd ten w większości przypadków wywołuje Adobe Air ( w temacie, który podał paralaksa również o tym wspominają ) - często np. dopiero po zainstalowaniu DLC-ków. Mass Effect 2 nie jest jedyną grą, która z tym się boryka. Na początek polecałbym ręczną aktualizację/instalację Adobe Air: get.adobe.com/air/

Po restarcie kompa, powinno ruszyć.''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dostać dodatki LEGALNIE, zamiast z torrentów ;>

Trzeba wejść na stronę social.bioware, wejść w swoje gry, DLC i... zmienić język na angielski. Kupić i ściągnąć dodatek. Nie instalować, tylko... ściągnąć plik stąd:

http://social.bioware.com/project/3620/

i stosować się do instrukcji z podanej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...