Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

Rozwiązany: Upgrade peceta za 1000-1200 zł

Polecane posty

Hej, mam peceta, którego chciałbym rozbudować pod Battlefielda 4 i Wiedźmina 3. Obecnie w BF-a da się grać (z zawiechami) tylko na low detalach w niskiej rozdzielczości, a chciałbym chociaż komfortowo popykać w 1680x1050.

Obecnie konfiguracja wygląda tak:

Procesor: AMD Phenom II X2 550

Karta graficzna: Galaxy GeForce GTS 250 512MB

Płyta główna: Asus M4N78 SE

Pamięć: Kingston 4GB (2x2GB) PC800 CL5

Dysk twardy: Seagate 320GB

Obudowa: Cooler Master Elite 330

Zasilacz: Chieftec 450W [GPS-450AA-101A]

Ostatnio w temacie sprzętu już trochę nie ogarniam, ale na pewno do wymiany będzie karta graficzna. Na upgrade chciałbym przeznaczyć do 1000 zł, ale jeżeli to będzie zbyt mało to do 1200 mogę dołożyć. Czekam na propozycje i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, z tego co widzę najszybszy z obsługiwanych to Phenom II X4 965. Będę szukać i licytować na allegro. Czy ten procesor będzie wystarczający do GTX-a 660? Czy fabryczny cooler do niego mi wystarczy jeśli nie będę robić OC, czy lepiej dokupić jakiś lepszy cooler od razu?

Z tych GTX 660 to polecicie mi jakiś konkretny model i sklep?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako tako starczy do GTX 660, choć przydałoby się go podkręcić, ale bez tego i tak nie będzie źle. Fabryczny cooler wystarczy, o ile nie przeszkadza ci hałas, bo chodzi jak suszarka tongue_prosty.gif

Z GTX 660 rozglądaj się za Asusem / MSI / Gigabyte. Wszystkie są dobre, przy czym jeżeli chodzi o ciszę to Gigabyte trochę odstaje od pierwszej dwójki.

Ew. możesz rozważyć GTX 650 Ti Boost 2GB - trochę tańsza a przy Phenomie bez OC pewnie i tak różnicy w wydajności nie zauważysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...