Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vaakao

Rozwiązany: Komputer do gier, 3.000.

Polecane posty

Dziękuję bardzo za zestawiki, tylko zapomnieliście, że chciałem złożyć komputer na stronie techplanet.pl, a dlaczego? Ponieważ nie potrafię składać komputera z części w całość sad_prosty.gif Nie wiem jak będzie cenowo, czy podobnie, ale chciałbym komputer na stronie techplanet do maks 3.100 smile_prosty.gif Jeżeli możecie, to złóżcie jeszcze raz jakiś zestaw, tylko na tamtym serwisie. Chciałbym jeszcze dodać, że czytając opinie o serwisie morele wyczytałem większość negatywnych opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części w tym przedziale cenowym raczej nie dojdą już nowe, ale mogą zmienić się ich ceny (np. potanieją karty graficzne, jak to miało miejsce ostatnio w przypadku niektórych modeli). Ogólnie pewnie zestaw będzie wyglądał podobnie, ale coś może nagle przestać być dostępne lub zastąpione przez co innego, być może lepszego (np. lepszy zasilacz czy lepsza obudowa w podobnej cenie). Najlepiej pytać o kompa góra kilka dni przed złożeniem zamówienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, a mam jeszcze jedno pytanie. Na serwisie morele jest możliwość kupna usługi złożenia komputera? Wiecie o co chodzi? Nie potrafię składać części do kupy, boję się, że coś uszkodzę, czy coś, a tak złożą mi cały komputer, i będzie wszystko sprawne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2500K rzeczywiście miażdży system, aczkolwiek i5 4670K powinien być wydajniejszy na 4,5GHz (chyba, że 2500K to selekt), choć o bardzo niewiele więcej. Kupuj w morele, widzisz jak mój zestaw ładnie się wkomponował. Kody:

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Zamiennie zamiast montażu możesz wybrać pendrive, dokładnie ten

http://www.morele.net/pendrive-good-ram-gooddrive-twister-4gb-czarny-196953/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiasz tuż przed świętami to na pewno czas się wydłuża, bo mają masę zamówień. Podejrzewam, że w techplanet wcale dużo szybciej w tym okresie nie będzie. Znajomy zamawiał ostatnio w morelach to peceta miał u siebie złożonego już dwa dni po złożeniu zamówienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czasu zamówienia to u mnie było bardzo szybko. Zamówiłem w niedzielę o 20 a we wtorek po 16 miałem odbiór oczywiście zamawiałem komputer wraz z usługą montażu. Wszystko sprawnie, kable ładnie poukładane. Szczerze mogę polecić morele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...