Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Melosie

Corsair AX 860?

Polecane posty

Jak koniecznie chcesz wodne to weź Corsair H110i, ewentualnie Swiftech H220. Wziąłbym jednak powietrzne, przykładowo Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme (tylko sprawdź czy się zmieści).

Pamięci powinny mieć napięcie 1,5V i być niskoprofilowe. Reszta w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to będę kupował to myślałem o tym wodnym h110 ale nie podoba mi się ze nie świeci ( ja lubię jak coś dobrze wygląda i chodzi jak żyleta) To ten zestaw będzie dobry?

Intel Core i7 4770K

MSI Z87-GD65-GAMING

Corsair CMY8GX3M2B2133C9R Vengeance Pro Series 8GB (2x4GB) DDR3 2133Mhz CL9

Corsair AX Series AX860 860W Platinum Power Supply

Corsair Hydro Series H100i

Western Digital 1TB internal Hard Drive

Microsoft Windows 8 Standard 64 bit OEM

Subtotal:

?820.28

Karte graficzna to będę kupował za tydzień EVGA gtx 780 SC ACX

Zapomniałem napisać ze komputer do gier będzie służył w 70% i 30% do renderingu na youtube let's play

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 funtów różnicy jest, wg mnie przy takim budżecie nie jest to aż tak dużo. Poza tym i tak nie za bardzo jest do czego dorzucić.

@Autor

Do komfortowego grania i nagrywania potrzebne będą dwa dyski twarde.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to o ile stopni ? jak 5 to nie jest tak dużo bo ja tez nie będę szala z oc narazie bo jak kupie wszystko to procek będzie na turbo 3.9ghz zaś podkręcę do 4.4 jak będzie brakować mocy i będzie dobrze. A co do wentylatorów to jakie byś polecił z świecących?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ok. 5 stopni będzie. Ogólnie to nie ma aż tak dużej różnicy, za H100i przemawia program kontrolujący obroty wentyli. Ważne tylko żebyś nie wziął przypadkiem H100.

Z wentyli zobacz nowe Enermaxy - podświetlenie LED i inne bajery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo serdecznie dziękuje za pomoc. Będę w najbliższym tygodniu zamawiał części. Tak pyzatym mam się uziemić przy składaniu komputera bo podobno mogę coś spalić?

a te ROG MPOWER to sa jakies lepsze plyty? duzo sie roznia od tej msi z87-gd65?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musisz się uziemiać. Dotknij raz na jakiś czas kaloryfera lub kranu i tyle.

Różnią się głównie mocniejszą sekcją zasilania, oprócz tego zazwyczaj mają więcej funkcji oraz obsługują 3-way SLI oraz mają większe radiatory. Dla zwykłego zjadacza chleba te płyty są przerostem formy nad treścią.

Zresztą sam je zobacz - MSI Z87 MPOWER (lub MPOWER MAX ale to jeszcze droższa płyta), Asus Z87 Sabertooth, Asus MAXIMUS VI FORMULA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to ja znowu, mam pytanko jeszcze jedno związane z procesorem bo nie wiem który kupić do gier i let's play na YouTube mam 1 serie z battlefield 3 ale gram na minimum. i5 czy i7 ? Naprawdę nie znam sie na tym a chciałbym mieć (w miarę przyszłościowy) komputer do gier , Będę wdzięczny za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nagrywania wziąłbym i7. Jak chesz zaoszczędzić trochę kasy to możesz wziąć tańszą płytę główną - http://www.amazon.co...ds=z87 extreme4 - w zasadzie płyta tej samej klasy co tamta MSI, a kosztuje sporo mniej.

Na procu bym nie oszczędzał, szczególnie jeżeli masz zamiar nagrywać. Dodatkowe wątki z i7 powinny się przydać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...