Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dikey

Asus VW191s stracone DEID

Polecane posty

Witam. Pod koniec sierpnia w komputerze padł mi zasilacz. Komputer poszedł do naprawy, zasilacz został wymieniony na nowy, jednak po uruchomieniu komputera zauważyłem, że brakuje mojej starej rozdzielczości (1440x900), a są jedynie albo 1366x768 albo od razu 1600x900 (maksymalna to 2560x1600). Musiałem się przerzucić na rozdzielczość 1280x960, gdyż jest to jedyna poprawna z tych wyższych. Problemu by nie było, gdyby nie to, że niektóre gry odpalają się automatycznie w nieobsługiwanych rozdzielczościach (out of range), przez co nie mogę uruchomić np. GTA IV. Czy ktoś wie, jak mogę odzyskać EDID swojego monitora?

@ps literówka w tytule, czy mod może poprawić na "EDID"?

ro18.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno pod osłoną swojej maszyny masz swoją własną grafikę.

Wiesz wymiana zasilacza a może tak podmienię mu grafę raczej się nie skapnie.

Ja bym zaczął od tego co do sterów pod monitor oblukaj stronę producenta na pewno znajdziesz tam odpowiednie sterowniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie producenta znalazłem jedynie instrukcję, oraz oprogramowanie multiframe. Na różnych forach, przeczytałem, że nie ma sterowników do tego monitora. Te które znalazłem wcześniej, niestety okazały się być tylko pretekstem do ściągnięcia jakichś programów. Mój system to Windows 7 64bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...