Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLDan

Piłka Nożna VI

Polecane posty

Dobrze, że to już koniec meczu, bo miałem za dużo wrażeń. Jodłowiec i Brzyski byli poloniści wygrali mecz dla Urbana... :D

Co do samego spotkania, to trochę taka pietrucha. Legia wygrała i więcej nic nie powiem, bo szczerze powiedziawszy gospodarze nie chcieli grać w tym spotkaniu. Trochę bawiło mnie zawsze te gadanie, że L miała mocnego pecha. Po prostu ten zespół jest mocno wypalony i potrzebuje kilku zmian. Czy gdyby był inny trener byłoby lepiej? Zdecydowanie tak, bo Urban to taka klucha jak Fornalik czy Rumak. Bereszyński zadziałał na mocnego spontana. Lekko go można usprawiedliwić, że działał w obronie kolegi, ale był taki zawodnik w Wiśle, Nunez który też prowokował, grał aktorsko i kopał wszystkich, a jednak Wiśle pomógł ;]

W zimowym okienku na bank kilku zawodników odejdzie. Odszedł Suler, a na pewno w kolejce jeszcze są: Kuciak, Żyro, Kucharczyk, Dwaliszwili, Vdorliak, Bereszyński, Łukasik, Furman i może Rzeźniczak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość, że Polsat nabył prawa do Euro 2016. Już wolę słuchać Borka niż Szpakowskiego. TVP dobrze transmituje skoki narciarski lub biegi narciarskie. Teraz TVP tłumaczy się, że nie stać ją było na zakup transmisji, bo Polacy nie płacą abonamentu.

Legia w końcu coś strzeliła :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby ten wynik natchnął piłkarzy odpowiednio, by mogli zdobyć 3 punkty w meczach z Cracovią w lidze. i Górnikiem w PP.

Oby w meczu z Górnikiem nie , z Cracovią mogą. smile_prosty2.gif

Brawo Legia, w końcu niezłe spotkanie piłkarzy Jana Urbana. Pytanie tylko czemu tak późno? Czemu piłkarze zaczęli grać dopiero, gdy pozostało walczyć o pietruszkę?

Wydaje mi się że nasze zespoły mają problem z grą o stawkę, a gdy już nie mają szans to opada z nich trema i grają na większym luzie dlatego im wychodzi, co pokazał wczorajszy mecz.

Chociaż nie oglądałem spotkania to zastanawiam się: czy Legia rzeczywiście dobrze zagrała, czy Apollon tak słabo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to Widzew ma zakaz transferowy i limit płac dla piłkarzy, więc może sobie ściągać juniorów do pierwszej drużyny, a nie robić zakupy. Musieliby udowodnić jakoś płynność finansową. Może sprzedając Eduardsa Visniakovsa? Trochę pieniędzy można na Łotyszu zarobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah chcieć to nie znaczy móc. O ile Łukasika może by Legia wypożyczyła aby się ograł po kontuzji, to na Kucharczyka i Mikitę nie ma szans, przy obecnej ilości zdrowych zawodników. A tak po za tym, troje zawodników nie zbawi zespołu od spadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes!

Legia wygrała wreszcie pierwszy mecz w Lidze Europy. Strzeliła od razu 2 gole. Nooo to teraz się zacznie. Dogoni czołówkę i wyjdzie z grupy. W końcu człowiek przestał się wstydzić za mistrza Polski.

Zaraz, to jednak już koniec rozgrywek? Nie będzie meczów grupowych wiosną? Szkoda. Biedna Legia.

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz w Manchesterze. icon_eek.gif Jeśli ktoś to oglądał, to chyba nie ma wątpliwości, że Premier League to najlepsza liga na świecie.

Sympatyzuję z Arsenalem, ale to spotkanie było tak ciekawe i trzymające w napięciu, że nie szkoda mi wcale tego, iż Wojtek Szczęsny aż sześć razy wyciągał dziś piłkę z siatki. Tylko jedna bramka - ostatnia - była zawiniona przez Polaka, bo sfaulował napastnika "The Citizens" w polu karnym, a Yaya Toure się z jedenastki nie pomylił. Świetne spotkanie rozegrał Fernandinho, który udowodnił, że jest wszechstronnym graczem. Ze strony Arsenalu na plus na pewno Walcott, strzelec dwóch goli. Pomimo ogromnej ilości straconych bramek, nie można wiele zarzucić Mertesackerowi. Giroud niewidoczny, więcej zrobił Bendtner, który zagrał tylko kilkanaście minut. Strzelił nawet gola, ale sędzia odgwizdał spalonego, którego pewien nie jestem, musiałbym obejrzeć powtórkę. Najgorszy na boisku zdecydowanie Monreal, który puścił lewą stroną mnóstwo akcji i mam nadzieję, że w następnych meczach pozostanie na ławce, a jeśli pojawi się na boisku, to po przerwie i jako pomocnik.

Zawiódł właściwie tylko sędzia Atkinson i jego asystenci. Nie podyktował karnego dla Arsenalu, a już ilość pomyłek w sytuacjach "dla kogo rożny lub aut" była zatrważająca. Oczywiście "Kanonierzy" nie przegrali przez sędziego, tylko dzięki antastycznej formie podopiecznych Pellegriniego, wśród których nie było dziś zresztą np. Nastasicia. Konrtuzji doznał także Aguero, który nie wbiegł na boisko po przerwie, a po stronie gości zaniemógł Kościelny, dzięki czemu nieco pograł zapomniany Vermaelen.

Z niecierpliwością czekam na mecz Arsenalu z Chelsea. "The Blues" dziś nie zaimponowali, męczyli się z Crystal Palace, ale ostatecznie udało im się zdobyć trzy oczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oriol Riera, który wbił dziś dwie bramki Realowi, przebywał sześć lat temu na testach w Legii.

Ogóle chciałem napisać o tym, że Widzew chce trzech piłkarzy z Legii. Trochę śmieszna sytuacja, ale niestety bardzo prawdziwa. Łukasik jest leniem któremu nie chce się znaleźć bramkarza do ćwiczenia stałych fragmentów gry, Kucharczyk gra w kratkę, a Mikita na razie może pochwalić się tylko beznadziejnym postem na Facebooku. Wypożyczenie byłoby akurat dobrą sprawą (!!!) przynajmniej będzie wiadomo czy dla tak słabego klubu mogą wygrać jakiś mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man. City - Arsenal 6:3

Nareszcie hit nie tylko z nazwy. Niczym jak za starych czasów. Masa goli i masa pomyłek sędziowskich. 3 błędne decyzję odnośnie spalonych Arsenalu których nie było. Dodajmy do tego niepodyktowany karny za rękę Zabalety w polu karnym. Jednak nawet z tym Kanonierzy nie mieli najmniejszych szans na podjęcie walki z City. Manchester u siebie gra tak, że szczęka opada, a ręce same składają się do oklasków. Genialny Yaya Toure (te podania na wybieg i rozprowadzanie gry) świetny i skuteczny Fernandinho, zabójczo skuteczny Kompany, Silva, Navas i Aguero wszyscy w najwyższej możliwej dyspozycji. Nikt nie mógł dzisiaj się przeciwstawić teamowi z Etihad. Kompletnie nie było widać że zarówno City i Arsenal grali mecze w środku tygodnia, bo spotkanie było toczone w najwyższym możliwym tempie.

W Arsenalu zawiódł na pewno Giroud (dwie "setki" żadnej wykorzystanej) Sagna też nie może zaliczyć meczów do udanych, Oezil niewidoczny.

W jutrzejszym drugim hicie czy Tottenham - Liverpool liczę na chociaż 50% emocji i goli co w dzisiejszym super meczu, bo na podobną dawkę akcji raczej nie ma co liczyć. Choć obym się myliłsmile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everton ograł dzisiaj Fulham dość wysoko, bo aż 4:1. W pierwszej połowie The Toffees dominowali i mogli już rozstrzygnąć losy meczu, ale skończyło się na jednej bramce. Oczywiście jak to zwykle w piłce bywa, niewykorzystane sytuacje się zemściły i Fulham doprowadziło do remisu w drugiej części meczu. Drużyna Martineza pokazała jednak charakter i wbiła gościom w ostatnich dwudziestu minutach meczu aż trzy bramki. Trener Meulensteen uskarżał się, że nie zasłużyli na tak wysoką porażkę, szczególnie, że w drugiej połowie grali znacznie lepiej, ale zupełnie go nie rozumiem. Jak można narzekać na to, że rywal potrafił skutecznie wykończyć swoje akcje pod bramką?

City po raz kolejny gromi u siebie. Arsenal i tak się postarał, bo przed tym meczem Citizens stracili u siebie w lidze tylko dwie bramki, a po spotkaniu mają już 5. Po stronie strzelonych za to 35... Gdyby nie dramatyczna obniżka formy na wyjazdach, to już nikt nie zastanawiałby się kto będzie głównym faworytem do zwycięstwa w Premier League.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew jest głównym kandydatem do spadku. Jest to zasłużony klub, ale jakoś czuję że spadną. Zresztą nasza liga jest nieprzewidywalna, więc kto wie :-)

Zajrzałem na wynikilive i wynik 6:3 dla City mnie zaskoczył. Z początku myślałem że to jest hokej :-) Mecz musiał być ciekawy

Dziś nie wybrałem się na mecz Górnika. Mam nadzieję że wynik będzie pozytywny dla nas. Zostało mi tylko śledzenie opisu meczu na wp :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać jeszcze czegoś o Kompanym. To profesor gry obronnej, był dziś niesamowity. Odbierał piłkę z łatwością, przewidywał zagrania rywali, kiwał się z napastnikami i pomocnikami Arsenalu, ze wszystkich pojedynków wychodząc zwycięsko. To był jakiś poziom Cannavaro z mistrzostw świata w Niemczech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 grudnia 2011 jest szczególną datą ponieważ tego dnia Wisła i Legia awansowały do 1/16 LE

To był ostatni dobry rok dla polskiej piłki. Dużo dobrych zawodników: Rybus, Komorowski, Borysiuk, Radovic, Ljuboja, Biton, Melikson czy nawet ten Iliev byli w świetnej dyspozycji. Niestety wątpię żeby te czasy wróciły, bo nasza kochana liga stoi w miejscu. Nie ma źle, ale też za dobrze nie jest.

Tu dla przypomnienia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Elano że Premier League to najlepsza liga na świecie. Oglądam czasami mecze te tak zwane hitowe, i żaden mnie nie zawiódł. A ostatni mecz pomiędzy MAN.CITY a ARSENALEM to najlepsza reklama tej ligi.

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, akcja za akcje, bramki, pomyłki sędziów, wszystko w jednym wydaniu.

Jednak muszę odwołać ostatnie słowa na temat Arsenalu. Myślałem ze ta drużyna jest już stworzona by wygrać Premier League, L.M, lub jakiś krajowy puchar. Jednak mecz z Napoli, i Man.City otworzył mi oczy. Ta drużyna grała dobrze w lidze lecz miała za swych przeciwników średniaków, lub drużyny z dołu tabeli. A jak przyszły lepsze drużyny to Arsenal pokazał na co go tak naprawdę stać w tym sezonie, czyli moim zdaniem nic się nie zmieniło od tamtego sezonu. Szkoda mi Szczęsnego,ale moim zdaniem nie miał nic do powiedzenia przy tych bramkach.

Górnik-Lechia-0:0

Mecz typowo na remis, pierwsza połowa dla Lechii, druga dla Górnika. Górnik nie przypominał drużyny która w poprzednich spotkaniach walczyła do końca. W tym spotkaniu był wielki chaos, i brak zgrania. Najbardziej martwi obrona, w tym spotkaniu nie straciliśmy bramki, ale nie ustrzegliśmy się poważnych błędów. Oby kontuzjowani obrońcy wrócili po przerwie do zdrowia bo będzie fatalnie z naszą obroną.

W środę ostatni mecz pucharowy z Legią, mam nadzieje że zawodnicy rozgrzeją jakimiś bramkami, bo na meczu z Lechią trochę zmarzłem.smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs vs. Liverpool 0:5

Jeszcze większy pogrom niż wczoraj podczas meczu City vs Arsenal. Wreszcie cały zespół zagrał bardzo dobrze. Cieszy mnie kilka rzeczy: rozwaliliśmy Koguty na ich stadionie, czyste konto Mignoleta, przepiękny gol Flanangana, no i gra nowego kapitana- Suareza. 2 gole i 2 asysty robią wrażenie. Mam nadzieje, że w kolejnych spotkaniach gra Lpoolu będzie równie dobra jak dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wielka wtopa Spurs. AVB zrobił przed sezonem masę zakupów, ale kompletnie nie umie złożyć z tych klocków rozumiejącego się teamu. A nie mamy początku października żeby można było mówić że "prędzej czy później oni się zgrają" Do całego tego szlamu trzeba dodać dziś wyjątkowo niepewnego Llorisa. O innych grzechach wspominać nie trzeba, bo to że Soldado po raz kolejny lami to normalka, a obrona znowu daje ciała to już trzeba się przyzwyczajać. A The Reds w pełni wykorzystali swoje atuty. Świetny Sterling, dobry mecz Couthino, jak zwykle w mistrzowskiej dyspozycji Suarez. Te 5:0 to najniższy wymiar kary jeśli dodamy do tego dwa słupki i masę indywidualnych błędów w najważniejszym momencie graczy z Anfield. Spokojnie mogło być coś koło 8,9:0.

Jestem ciekaw jak postąpi Levy. Zbliża się już Boxing Day, czyli niesamowicie ważny okres. Jeśli tam rywale odjadą to Koguty już mogą sobie odpuścić walkę o "4" Pytanie czy jeszcze będzie tam portugalski coach czy już nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór cudów przy Łazienkowskiej. Kibice na stadionie chyba zaczeli dzwonic do domów z pytaniem, czy zwierzęta nie zaczeły mówić ludzkim głosem, bo to taki sam poziom prawdopodobieństwa co 3 ASYSTY Ojamy przy trzech GOLACH Kucharczyka. A właśnie to się stało w meczu z Cracovią. Co prawda najpierw po obcinkach Astiza i Kuciaka trafił Saidi, ale potem swój show zaczęli Estończyk i "Kucharz" (ten jeszcze dorzucił asystę przy golu Pinto). Legia zimę kończy na fotelu lidera z 5 punktami przewagi nad drugim Górnikiem. Przy tych wszystkich kontuzjach, jakie sie ciągnęły za zespołem przez całą rundę - jest bardzo dobrze. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wielka wtopa Spurs. AVB zrobił przed sezonem masę zakupów, ale kompletnie nie umie złożyć z tych klocków rozumiejącego się teamu. A nie mamy początku października żeby można było mówić że "prędzej czy później oni się zgrają" Do całego tego szlamu trzeba dodać dziś wyjątkowo niepewnego Llorisa. O innych grzechach wspominać nie trzeba, bo to że Soldado po raz kolejny lami to normalka, a obrona znowu daje ciała to już trzeba się przyzwyczajać.

Ale prawda jest taka, że nakupował masę szrotu, grajków co najwyżej przeciętnych a stracił Bale'a, który był ich grajkiem, który ciągnął całą drużynę, a teraz brakuje Bale'a, a w ofensywie mają teraz słabiutkiego Soldado, przeciętnych Lennona, Chadliego czy innego Holtby'ego. AVB zamiast kupić 2-3 dobrych grajków, kupił kilkunastu, którzy nie robią różnicy na pewnym poziomie i dlatego raczej ciężko im będzie walczyć z City, Chelsea czy Arsenalem (L'poolu nie wspominam :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do poprzedniej kolejki, to dziwię się ciszy w temacie jaka zapanowała po zwycięstwie Legii. Przecież w meczu z Cracovią za czerwoną kartkę powinien wylecieć Rzeźniczak za próbę intencjonalnego kopnięcia przeciwnika, a za faul w polu karnym (znowu Bereszyński, widać chłopak w ogóle się nie uczy na błędach) na Saidim powinien być karny. Za dużo tych błędów sędziowskich w naszej Ekstraklasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik-Lechia 0:0

Na meczu nie byłem. Trzeba odłożyć kasę na mecz z Legią. Oglądałem skrót meczu i każda z drużyn miała okazje. Czyli w sumie remis wydaje się sprawiedliwy. Mam nadzieję że Górnik zmobilizuje się na mecz pucharowy. Jednak Górnik ma poważne problemy z obroną, a Legia jest na fali. W końcu wygrali w LE, a wczoraj pokazała swój potencjał. Nawet Ojamaa grał dobrze.

Zapowiada się ciekawy mecz, oby wynik był pozytywny dla Zabrzan. Nawet w centrum Zabrza, jest jarmark świąteczny- także po meczu będzie można się ogrzać smile_prosty2.gif Nawet za 5 zł jest pewien ciepły napój rozgrzewający smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FaceDancer Przecież nie od dziś wiadomo jakie warunki panują w polskiej lidze. Legia poszkodowana w poprzedniej kolejce = Legia która jest nietykalna w meczu z Cracovią.

Wesoły Jaś kolejny raz mnie irytuje. Coraz mniej wierzę w akademie, bo jak można to inaczej określić? Żaden z młodych chłopaków nie wszedł na boisko. Legia kasę ma, może mieć kogo chce więc w tym sezonie nie zadebiutował żaden z młodych chłopaków!!!

Przed Leśnodorskim od 2010/2012 zadebiutowało około dziesięciu chłopaków. Jagiełło wraca z wypożyczenia i też pewnie będzie grzał ławę, bo Urban także boi się posady. Urban który podobno jest znany z wpuszczaniem młodych piłkarzy (hahaha!) gdyby nie kryzys młodzieżówka nie miałaby kim grać. Mus powoduje wpuszczanie młodzieży, a nie chęć współpracowania z nią na długie lata.

Polska

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokiandrzej: Jacy konkretnie młodzi zawodnicy powinni według ciebie wystąpić w barwach Legii? Mikita za stary? Furman w 1. składzie też? Może kontuzjowani Efir, Wandzel, Łukasik, Cichocki, Mizgała czy Żyro powinni wybiec na boisko? Mecz na zakończenie rundy, w którym klub chce się przełamać, to nie jest raczej dobra okazja do sprawdzania 18-laktów albo wprowadzania piłkarzy dopiero co wyleczonych. Po co komu teraz kolejny uraz wynikły ze zbyt szybkiego wprowadzenia zawodnika do gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak przewidziałem, sępy zbierają się po burzy w poszukiwaniu padliny. Sędzia gwiżdże na niekorzyść Legii, to nic się nie stało, dobrze tym niemilcom. Jednak nie daj Boże będzie odwrotnie, wtedy sędzia kalosz psujący spektakl i wypaczający wynik spotkania, który z pewnością zmieniłby się o 180 stopni względem obecnego. To właśnie boli antyfanów, ale nie mogę przecież od nich wymagać sprawiedliwiej oceny, prawda?

Specjalnie wczoraj nic nie pisałem, bo szczerze mówiąc czekałem na ten odzew i byłbym zdziwiony, gdyby się nie pojawił. Legia wygrała wysoko spotkanie z Cracovią, dzięki przede wszystkim otwartej grze rywala, ale i indywidualistach takich jak np. Ojamaa, który potrafił zmienić swój styl gry i niczym Brzyski, obdarowywał Kucharczyka pięknymi podaniami. Jeśli Estończyk będzie tak zagrywał piłki zamiast usilnie dryblować i szukać strzału, to Legia będzie miała z niego pożytek. Mimo strzelonego gola nie zmieniam zdania do Pinto. Kilka dobrych zagrań nie przekreśla masy strat z poprzednich spotkań. Po Mikicie też się więcej spodziewałem, nie widzę w nim tego piłkarza, który zagrał w debiucie z Widzewem, pewnego siebie, wiedzącego co chce grać. Kucharczyk pozytywnie zaskoczył i wygrał Wojskowym ten mecz, choć sytuacja sam na sam podkreśla, że drewno drewnem pozostanie.

Co do kontrowersji zgadzam się, że Rzeźniczakowi puściły nerwy i na dobrą sprawę powinien obejrzeć czerwony kartonik. Piłkarz o takim doświadczeniu powinien panować nad emocjami, tym bardziej, że faul był na nim i sędzia go odgwizdał. No, ale jeśli dla kogoś ta próba faulu jest równomierna z wycięciem Kucharczyka przez Pazio w meczu z Lechią, to zalecam odstawienie medykamentów.

Tak, Bereszyński trzymał za rękę Ntibazonkizę w polu karnym i tu nie ma wątpliwości, powinna być jedenastka. Przypominam jednak, że rzut karny to jeszcze nie gol.

Co ciekawsze w Lidze + Extra ogłaszano wyniki sond przeprowadzanych na naszych ligowcach i np. sędzia Marciniak znalazł się na podium najlepiej wyróżnianych sędziów.

Decyzja Komisji Ligi i dla mnie absurdalna, bo Legia poradziłaby sobie z Broziem w obronie, a tak to od razu jest gadanie jak to Ekstraklasa SA za pomocą swych narzędzi faworyzuje warszawski klub.

Swoją drogą mógłby mi ktoś wytłumaczyć obecność Bereszyńskiego w tym spotkaniu? W końcu w meczu z Lechią dostał drugą żółtą i czerwoną kartkę, co powinno chyba sprawić, że pauzuje w najbliższym meczu tych rozgrywek tj. tym z Cracovią. Komisja Ligi akurat nic w jego sprawie nie czyniła, Google nic nie wykazało. Chyba, że ja się mylę i otrzymanie drugiego żółtka, a w konsekwencji czerwonej wyklucza gracza tylko na mecz, w którym te kartki dostał, wtedy mnie poprawcie, bo w błędzie tkwić nie chcę.

Mecz na zakończenie rundy, w którym klub chce się przełamać, to nie jest raczej dobra okazja do sprawdzania 18-laktów albo wprowadzania piłkarzy dopiero co wyleczonych. Po co komu teraz kolejny uraz wynikły ze zbyt szybkiego wprowadzenia zawodnika do gry?

True. Mimo to Urban powinien wyciągnąć kogoś z młodzieży, jeśli widzi w jak słabej dyspozycji jest Wlado, Pinto, Miki. Z chęcią bym zobaczył jak poradzi sobie w meczu Raphael Augusto czy Efir.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester City - FC Barcelona

Mam nadzieje, że TVP pokaże te spotkanie. Chciałbym żeby doszło do sensacji by Barcelona była gorsza od Arsenalu czy Realu i żeby na starcie odpadła wink_prosty.gif. Choć myślałem przed losowaniem, że właśnie Arsenal trafi na Barcelonę (nie tylko ja tak obstawiałem). Czekam co wylosuje Arsenal i Real wink_prosty.gif

Co do młodzików, to chodziło mi zadebiutowanie mocnego talentu na miarę Wolskiego. Mikita jest bardzo przeciętny, a taki Żyro nadal jeździ na opinii "debiutu z Wolskim" Legia ma tą przewagę nad innymi, że to jest właściwie Legia. Zgadzam się ze Stanowskim, że gdyby Filip Starzyński grał nie w Ruchu, a w Legii, to wszystkie media by pisały o przenosinach do BVB czy MC.

Chodzi o popularność i modę na dany zespół. Najbardziej modnym zespołem jest Legia, choć za kilka lat myślę, że Wisła będzie najmocniejszym punktem znowu!.

Olympiakos - Manchester United

AC Milan - Atletico Madryt

Bayer Leverkusen - PSG

Manchester City - FC Barcelona

Galatasaray - Chelsea

Schalke - Real Madryt

Zenit - Borussia

Arsenal - Bayern Monachium

Teraz losowanie LE. Jestem ciekaw na kogo Legia trafi.

No i Ole Gunnar Solsjkear był na meczu Legia - Cracovia wczoraj (to nie żart) i jeżeli miałoby dojść do rozmów to jestem jak bardziej za!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...