Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLDan

Piłka Nożna VI

Polecane posty

No BVB ma szansę, ale tej szansy może nie wykorzystać. Powód? Napoli wygrywa z Arsenalem,a Dortmund remisuje z Marsylią. A nawet w przypadku remisu w spotkaniu Napoli-Arsenal, to jeśli Olympique wygra finaliści Ligi Mistrzów z roku ubiegłego jadą do domu. Niby realne to to nie jest (w szczególności wygrana Marsylii), ale kto wie. W sumie to pewny w tej grupie do końca nie jest nikt, bo jeśli BVB wygra a Londyńczycy przegrają, to oni jadą do domu. Co do awansu to tylko pewny jest Olympique ;>. Pewna wyjścia jest też Barca, Atletico, Bayern, PSG i Real. To chyba najbardziej wyrównany rok, bo z ostatnich miejsc w grupie może awansować np. Juve, Real Sociedad San Sebastián (pewny nie jestem), Anderlecht.

No właśnie wracając do Juventusu. Jak myślicie wyjdą z grupy? Według mnie tak, ale muszą naprawdę się postarać i zagrać takie spotkania jak ostatni mecz z Realem. I oby Galata nie wygrała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No BVB ma szansę, ale tej szansy może nie wykorzystać. Powód? Napoli wygrywa z Arsenalem,a Dortmund remisuje z Marsylią. A nawet w przypadku remisu w spotkaniu Napoli-Arsenal, to jeśli Olympique wygra finaliści Ligi Mistrzów z roku ubiegłego jadą do domu. Niby realne to to nie jest (w szczególności wygrana Marsylii), ale kto wie. W sumie to pewny w tej grupie do końca nie jest nikt, bo jeśli BVB wygra a Londyńczycy przegrają, to oni jadą do domu. Co do awansu to tylko pewny jest Olympique ;>. Pewna wyjścia jest też Barca, Atletico, Bayern, PSG i Real. To chyba najbardziej wyrównany rok, bo z ostatnich miejsc w grupie może awansować np. Juve, Real Sociedad San Sebastián (pewny nie jestem), Anderlecht.

No właśnie wracając do Juventusu. Jak myślicie wyjdą z grupy? Według mnie tak, ale muszą naprawdę się postarać i zagrać takie spotkania jak ostatni mecz z Realem. I oby Galata nie wygrała.

Nie zgodze się z tym :)

Arsenal ma 12 pkt Napoli i BVB po 9 pkt ,ale jeśli Napoli wygra to i tak nie przejdzie bo mają słaby bilans bramkowy jedynie chyba ,że BVB zremisuje albo przegra.Arsenal ma pewne wyjście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsylia chyba nie wygrała żadnego meczu, prawda?Tu jest analiza użytkownika innego forum, mam nadzieję, że jest poprawna , sam nie znam się na tyle, aby to zweryfikować. "W najlepszej sytuacji jest Arsenal, jemu jakakolwiek zdobycz punktowa zapewnia awans z pierwszego miejsca. Wtedy walka o drugie miejce rozstrzygnie się pomiędzy BVB i Napoli. Obie drużyny mają po 9 pkt, lecz, w lepszej sytuacji jesteśmy my, ze względu na zwycięstwo w dwumeczu z Napoli 4-3. W związku z tym wystarczy nam osiągniecie takiego samego rezultatu punktowego z Marsylia jaki Napoli osiągnie z Arsenalem. Przegrana Napoli oznacza nasz pewny awans, remis Napoli nakłada na nas konieczność zremisowania z Marsylią. Jeśli wygrają, my też musimy wygrać, z tą różnicą, że wtedy na 99% wychodzimy z pierwszego miejsca, lecz o tym za chwilę, bo tu już sytuacja jest bardziej skomplikowana, a co za tym idzie ciekawsza.

Jeśli przy wygranej Napoli nie uda nam się wygrać, oczywiście odpadamy, a o pierwszym miejscu będzie decydować wynik dwumeczu powiędzy naszymi konkurentami. Napoli musi wygrać przynajmniej 3 bramkami (0:2 w pierwszym meczu i gorszy bilans bramkowy w przypadku 2:2), aby zająć pierwsze miejsce.

Sytuacja staje się ciekawa,, jeśli i Borussia i Napoli pokonają swoich przeciwników. Jest to wariant najkorzystniejszy dla nas, gdyż awansujemy na 100%, w dodatku wyprzedzamy Arsenal, a pierwsze miejsce może nam zabrać jedynie Napoli, co jest praktycznie niemożliwe, tak jak trochę mniej nieprawdopodobny awans Napoli z 2 miejsca i wyeliminowanie Arsenalu.

Rozwijając, w powyższej sytuacji wszyscy kandydaci do awansu będą mieli po 12 pkt. W takiej sytuacji musimy zrobić małą tabele, która będzie uwzględniałą tylko mecze pomiędzy tymi trzema drużynami. I co wychodzi? Każdą z drużyn będzie miała po 6 pkt, więc o wszystkim decydować będzie bilans bramkowy również, podkreślam, liczony tylko pomiędzy tymi drużynami. Co do BVB to wszystko już jest jasne, bilans to +1 (6-5) i on się nie zmieni. Natomiast na tą chwile Arsenal ma bilans +2 (4-2) zaś Napoli -3 (3-6). Jak łatwo zauważyć, każda, minimalna nawet porażka Arsenalu powoduje, że nasze bilanse bramkowe się zrównują na +1, co w połączeniu z korzystnym wynikiem dwumeczu (2:2 , wygrywamy bramkami na wyjeździe) pozwala nam wyprzedzić Arsenal w małej tabelii, spychając ich na drugie miejsce. Napoli z bilansem -2 wciąż jest trzecie. W związku z tym aby wyprzedzić Arsenal, muszą uzyskać co najmniej trzybramkowe zwycięstwo. Wtedy z bilansem 0 spychają Arsenal z ich wynikiem -1 na trzecie miejsce. Przy 4 bramkowym zwycięstwie zrównają się bilansem z nami, jednak zwycięstwo w dwumeczu z nimi pozwala nam wciąż zachować lidera grupy. Napoli ma szansę na pierwsze miejsce - jednak, aby tego dokonać musi wygrać z Arsenalem, aż 5 bramkami, aby osiągnać lepszy bilans w małej tabelii jak my. Mam nadzieję, że ogarniacie teraz a ja się nigdzie nie pomyliłem ;) Pozdrawiam"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam żeby Arsenal i BVB nie wyszły z grupy. Mimo problemów jakimi boryka się BVB, wczorajszy mecz był dobry w ich wykonaniu. Meczem we Francji powinni zapewnić sobie awans. Fakt scenariusz może być taki że jedna z nich nie awansuje, ale myślę że obie drużyny nie pozwolą sobie odebrać awansu.

Co do Juventusu to ciężki orzech, dziś nie wyobrażam sobie żeby nie wygrali, ale w Galatasaray będzie wojna być może o awans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całym sercem jestem za Borussią, martwię się jednak czy ich defensywa podoła w kolejnych fazach. Co prawda Erik Durm na razie bardzo dobrze prezentuje się na lewej obronie, Łukasz Piszczek powoli wraca na murawę(będzie mógł zagrać w LM?), to jednak boję się, że bez Hummelsa i Nevena będzie bardzo trudno. Do zdrowia wraca również Gundogan, jego kontuzja pleców była bardzo poważna. Groziło mu nawet zakończenie kariery. Moim zdaniem Klopp powinien również szukać zmiennika za Sahina. To co prezentuje ten gracz, mnie poraża, według mnie nie pasuje on do BvB, jest wolny i boi się podejmować ryzyka. Mam nadzieję, że BvB znów pojawi się w finale, jednak droga do niego będzie długa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najlepszej sytuacji jest chyba Borussia. Wygrywa z najsłabszym w grupie OM i nie musi oglądać się na innych. Oczywiście to wyjazd i może nie być tak łatwo, tym bardziej, że Velodrome to gorący teren. Arsenal jest w troszkę gorszej sytuacji bo musi pojechać do Neapolu, a tamten obiekt po prostu wrze niczym Wezuwiusz przed erupcją. Tym bardziej, że Napoli to kontrkandydat do awansu i wciąż ma po co grać, a klasa piłkarzy jakich posiadają pozwala im realnie myśleć o wyjściu z grupy. W najgorszej sytuacji jest Napoli, bo żeby nie oglądać się na innych musi pokonać Kanonierów przynajmniej różnicą trzech goli. Jest jeszcze taka możliwość, że Napoli wygra a BVB straci punkty i wtedy Włosi będą się cieszyć z awansu. Wątpię jednak, żeby Marsylię stać było na wykrzesanie z siebie czegoś po pięciu porażkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiało do tego znowu dojść :(. Mecz bez kibiców gości. Takie widowiska nie mają sensu. Mecz składa się z dwóch drużyn oraz kibiców którzy tworzą wspaniałe widowiska. Ostatnio stwarzają problemy tylko ludzie z innych z klubów którzy przyjeżdżają na mecz nie swoich drużyn: ŁKS, Chojniczanka, Legia Warszawa czy jeszcze kilka innych klubów. Winnych trzeba szukać w ochronie, która dopuszcza do takich sytuacji, a do tego prowokuje. Policja w tym kraju stoi na niskim poziomie. Łatwo jest się bawić z kibicem, ale jak są problemy ze złodziejami lub większymi problemami, to policja jest taka MALUTKA.

Mecze dla kibiców, jak najbardziej, ale dzicz ze stadionów trzeba usuwać innymi środkami. Zamykanie nic nie daje, bo to pogarsza sytuację w klubach. W końcu jakby na to spojrzeć na trzeźwo, to w końcu kibice przynoszą pieniądze, prawda?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BVB wygrała i teraz wystarczy że pokona Marsylię. Cieszy mnie, że Piszczek zaczyna już na poważnie grać. BVB ma kłopoty kadrowe, ale tym meczem pokazała klasę. O ile w lidze niemieckiej kibicuję Bayernowi, to w LM jestem oczywiście za Bayernem i BVB. Dobrze że Kuba strzelił gola, szkoda że Lewy coś nie dorzucił

Z innych wyników: zaskakująca wysoka przegrana Bayeru, fajnie że Juventus wygrał i Ajax. Szkoda że w lidze polskiej nie mamy takiego zespołu jak Basel :-)

Podobno Komendant Policji zwrócił się do PZPN, aby wszystkie mecz do końca sezonu były rozgrywane bez udziału kibiców gośći. Może najlepiej zamknąć wszystkie stadiony- Policja będzie już wtedy miała spokój

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... a tak liczyłem na Napoli.. ale niestety Włosi we wtorek zagrali żałosną piłkę w środku pola, BVB kontrowała ich w sposób, który na tym poziomie może zdarzyć się raz góra dwa a tyle razy to BVB skontrowała ich w 10 minut... Co prawda IMO karny mocno naciągany i sędzia z Anglii raczej by czegoś takiego nie odgwizdał... Co do sytuacji w grupie to BVB ma klarowną sytuację wygrywają- awansują, Arsenal też ma dość dobrą sytuację remis daje im pierwsze miejsce a porażka 0-1, 1-3 daje im awans ale z 2 miejsca.

Wczoraj Real zmiażdżył Galatasaray, który (a?) grał przez niemal godzinę w przewadze jednego zawodnika ale nie było tego widać na boisku Real zrobił swoje i zapewnił sobie awans do 1/8 z 1 miejsca.

Dzisiaj Legia zapewne poprawi swoje statystyki :D Doliczy sobie 1 mecz rozegrany i pewnie doda z 2 bramki w straconych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto podkreślić, że pierwszą bramkę dla Legii w LE strzelił Dossa Junior, a Napoli według najnowszych doniesień specjalnie przegra swoje spotkanie by móc zagrać z Legią w 1/16 w LE.

Dzisiaj Lazio będzie grało bardzo przeciętnie, a i tak pewnie wygra. Gospodarze pewnie będą stwarzać sytuacje, ale i tak bramki pewnie nie strzelą, bo ten zespół jest bez charakteru i ambicji. Wiele osób się ze mnie wyśmiewało kiedy mówiłem, że Urban jest bardzo słabym i zakochanym w sobie trenerem. Dzisiaj wywala niepotrzebne balasty. Skorża był najlepszym trenerem Legii i jestem pewny, że jak trafi do Lecha, to Lech będzie najlepszym zespołem przez kilka lat, bo Skorża swoje błędy popełniał, ale nikt nie ma takiego doświadczenia i CV jak on.

Olkowski, Nakoulma i Ntibazonkiza. Łączy ich jest jedna cecha. Kończą im się kontrakty i będą mogli negocjować z jakimkolwiek klubem już zimą. Olkowski powinien przejść do większego polskiego klubu, by się jeszcze bardziej rozwinąć, Nakoulma jest przeciętnym zawodnikiem, a jedynie co go ratuje to szybkość i Saidi chyba najlepszy kąsek dla wszystkich. Swego czasu miał przejść do Lecha, ale oblał testy. Teraz jest w genialnej dyspozycji i kwestią czasu, jest kiedy odejdzie z Cracovii.

Okazuje się, że od pewnego czasu Mirosław Sznaucer jest bez klubu i zimą przejdzie zapewne do GKS Katowice. To byłoby świetne wzmocnienie dla tego klubu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia przegrywa znów, szykuje się kolejny blamaż. Jak pomyśle że za rok znów zagra w pucharach z taką grą to robi mi się słabo. smile_prosty2.gif Stawiam że zakończymy rozgrywki z 6 porażkami, 0 golami strzelonymi, 9 straconymi.

Niestety Polska coraz niżej w rankingu, niedługo będziemy witać stówkę. sad_prosty2.gif Jak dalej tak pójdzie na mistrzostwa będziemy losowani z ostatniego koszyka, a to dla Polski będzie katastrofa.

Trzeba być szczerym, nie mamy w Polsce żadnego klubu który z dobrym skutkiem powalczyłby w Europie. Nie długo będziemy zaczynać rozgrywki od 1 rundy. Na szczęście są inne dyscypliny w których prezentujemy się dobrze w rozgrywkach europejskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dzisiaj nawet złośliwy, bo jestem zbyt leniwy. Słabo, nędznie i katastrofalnie. Można przegrać z Lazio, ale po walce, a dzisiaj Legia nawet tego nie zaprezentowała. Nie ma stylu, nie ma walki a widać tylko ciągły strach. Mam nadzieje, że Leśnodorski zmieni trenera po sezonie, bo Urban dzisiaj w moich oczach nie jest przeciętny, a jest beznadziejny. Mistrzem Polski łatwo jest dzisiaj zostać, a w LE trzeba jednak nieco więcej. W tym momencie trzeba zaszaleć w okienku transferowym i należy kupić kilku atrakcyjnych ofensywnych zawodników, bo szczerze Ojamma jest coraz słabszy, Ludo gra tylko jak mu się chce, a Radovic swoje momenty ma już za sobą.

Ten mecz też zapamiętam z tego powodu, że najpierw wszedł Astiz, a później dopiero Mikita. Gdzie jest logika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być szczerym, nie mamy w Polsce żadnego klubu który z dobrym skutkiem powalczyłby w Europie.

Bez przesady. U nas to zawsze albo się mówi, że jesteśmy najlepsi albo najgorsi. Na chwilę obecną jest dramat, ale przecież jeszcze niedawno Lech bił się nieźle w grupie LE z Juventusem i Man City, a Wisła i Legia potrafiły w jednym sezonie wyjść z grupy Ligi Europejskiej. Nie jest najlepiej, ale nie jest aż tak źle, że nie ma żadnej nadziei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List Komendanta Głównego do PZPNu jest tak kuriozalny, że aż głowa boli. Równie dobrze należałoby wstrzymać cały ruch kołowy w kraju, bo wtedy nie byłoby wypadków. W ogóle zakazać ludziom wychodzić z domu, to wtedy żadnych przestępstw nie będzie. A policjanci będą mogli się zająć tym co umie najlepiej - siedzieć na tyłku przy budkach z kebabami.

Niech policja przestanie ochraniać przejazdy kibiców, bo to rzeczywiście strata czasu i naszych peiniędzy. Policjanci powinni (wg mnie) podróżować ZA grupami kibiców i natychmiast interweniować gdy ktokolwiek zacznie łamać prawo typu demolka pociągu, rzucanie kamieniami w wystawy itp. No sorry - jeśli ktoś przewraca drzewo na tory, albo przeskakuje ogrodzenie stadionu, to policjanci powinni natychmiast wkraczać, pałować i aresztować sprawców. OD TEGO PRZECIEŻ SĄ.

Sprawdziły się wszystkie wasze przewidywania. Legia kurczak kolejny raz dostała 2-0, kolejny raz zagrała piach i nie strzeliła nawet pół bramki :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat polskiej piłki ciąg dalszy :-)

Legia zagrała fatalny mecz. Miało być pięknie w LE, a wyszło jak zawsze. Więcej nie ma co pisać o tym meczu. Lazio pokazała miejsce Legii w szeregu

Polska spadła na 78 miejsce. Ciekawie powiedzieli na Orange Sport. Najpierw należy upaść na samo dno, żeby potem się podnieść. Pierwszą część przysłowia nasza kadra już zrobiła :-) Oj ciężko widzę przyszłość naszej piłki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr86

Jak pięknie? Przecież nie było żadnych przesłanek, że tak będzie. Legia od samych eliminacji z New Saints grała bardzo przeciętnie. Kuciak wyratował ich oraz spalony na wyjeźdźcie z Molde. Gdyby nie to, to skończyłoby się czwartej rundzie LE. Po prostu w dużych polskich klubach nie powinno być polskich trenerów. Gdyby Levy miał lepszą kadrę, to spokojnie by awansował do 1/16, ale Śląsk się kruszy. Wygranie z Club Brugge było wielkim wyczynem, a pierwszy mecz z Sevillą był przyzwoity.

Zgadzam się ogóle z tezą, że Śląsk ma zawsze problem. Jest "Pajszą" nie ma skrzydłowych, nie było "Pajszą" byli skrzydłowi. Ironia losu ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Śląska. Dzisiaj mecz z Wisłą. Jak widzicie szanse Ślązaków na wygranie dzisiaj? Zostaną pokonani czy jednak stać ich na coś więcej? A i jeszcze jedno jak myślicie, po skończeniu się kontraktu Levyemu odejdzie gdzieś, czy zostanie w Polsce (jest na liście kandydatów Pilzna! )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być szczerym, nie mamy w Polsce żadnego klubu który z dobrym skutkiem powalczyłby w Europie.

Bez przesady. U nas to zawsze albo się mówi, że jesteśmy najlepsi albo najgorsi. Na chwilę obecną jest dramat, ale przecież jeszcze niedawno Lech bił się nieźle w grupie LE z Juventusem i Man City, a Wisła i Legia potrafiły w jednym sezonie wyjść z grupy Ligi Europejskiej. Nie jest najlepiej, ale nie jest aż tak źle, że nie ma żadnej nadziei.

Zgadzam się z tobą w 100%, ale nie mamy klubu który walczyłby co sezon w fazie grupowej L.E, nie wspominając o L.M.

Chodzi mi oto, że Polska nie ma klubu tak jak inne ligi mają jedną drużynę która jest przynajmniej w fazie grupowej L.E np: 3 lata pod rząd.

Nasze kluby muszą mieć sezon naprawdę doskonały żeby choć przez rok powalczyć w dobrym skutkiem w fazie grupowej.

Zdarzają się choć bardzo rzadko wyjątki,że są dwie drużyny w fazie grupowej. Kończąc z Polską piłką jest źle.

Śląsk jest nieobliczalną drużyną, lecz stawiam na zwycięstwo Wisły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk został brutalnie zmasakrowany. Dwie świetne akcje na 2:0 i 3:0, jak to określili komentatorzy: "stadiony świata" :D. No nie ma co, Wisła była zdecydowanie lepsza, może pomijając jakieś 25 minut (w sumie) przewagi Wrocławian.

Dzisiaj starcie outsiderów Korona-Widzew. Jak obstawiacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła pokazuje klasę, ale tylko na swoim terenie. Najbardziej irytuje mnie że nie potrafią grać na wyjazdach, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Mają tak doświadczonych graczy że powinni bić się z Legią o mistrzostwo, a tak mecze wyjazdowe to uniemożliwiają. Ja się tym nie martwię, bo na tym korzysta Górnik który jest na 2 miejscu smile_prosty2.gif . Co do Górnika to dziś jest elektryzujący derbowy mecz z Piastem. Może być gorąco bo słyszałem że grupka kibiców Piasta wtargnęła na stadion Górnika i spaliła szaliki Górnika, więc spodziewany chyba jest odwet.

Co do meczu Korona-Widzew postawiłbym na Koronę. Po Widzewie niczego dobrego w tej rundzie nie spodziewam się, a tak szczerze to chciałbym żeby spadł z ligi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem dziś możliwości oglądania Górnika i od razu przegrali. Następnym razem muszę iść do pubu :-)

Szkoda porażki, ale mam nadzieję że następnym będzie lepie

Wyniki w lidze polskiej naprawdę zaskakujące. Lechia ogrywa Jagę, a Piast ogrywa wicelidera.

BVB pomimo problemów, potrafi wznieść się na wyżyny, Cieszą gole Lewego, choć to tylko karne :-) Bayern jest jednak w znakomitej formie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tą Wisłą. Jeszcze niedawno wszyscy pisali, że będzie najsłabszą drużyną od lat i nowy trener musi się postarać, żeby awansować do pierwszej ósemki. Dużo ludzi nabijało się ze Smudy, a tu proszę. Przy ograniczonych możliwościach kadrowych, korzystając z wolnych zawodników, uzupełniając skład weteranami i młodymi piłkarzami udało się utrzymać w czołówcę. Wisła będzie mogła powalczyć o tytuł jeśli prawdziwe okażą się pogłoski o wzmocnieniach jakich ma dokonać Cupiał w zimie.

Everton wygrywa zdecydowanie ze Stoke 4:0, nie pozostawiając wątpliwości kto był lepszy w tym meczu. Sam liczyłem na pewne zwycięstwo 2-0 i chciałem, żebyśmy wreszcie uniknęli niechcianych emocjo w walce z kolejnym ligowym średniakiem. Czego Evertonowi brakowało w tym roku (podobnie jak wcześniej) to lepszego punktowania ze słabszymi rywalami. Po remisie z ostatnim Crystal Palace można było mieć obawy, drużyna bez Bainesa, ale kapitalnie go zastąpił Oviedo. Do tego świetne zawody Deulofeu, co do którego wcześniej miałem wątpliwości. Znowu bramka Lukaku i jedziemy dalej. Teraz dwa ciężkie wyjazdy, napierw na Old Trafford, a później na Emirates. Jeśli zdobędziemy więcej niż jeden punkt, to będę całkowicie usatysfakcjonowany.

PS Bym zapomniał o Timie Howardzie, który dorobił się już nowego przydomku. Bearded One też spisał się nieźle zachowując czyste konto, a warto wspomnieć, że musiał wybronić jedną sytuację sam na sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - broda Howarda coś oznacza (zmienił wiarę?), czy zaczął Movember w styczniu? biggrin_prosty.gif

Bardzo dobre spotkanie rozegrał wczoraj Arsenal. Już w 1. minucie Jack Wilshere trafił w poprzeczkę, a kilkanaście minut później Giroud, myśląc, że jest na spalonym (gwizdek z trybun?), dał się zablokować. Dobrze, że gola strzelił Ramsey, bo Cardiff prezentowało się całkiem solidnie. Potem opadli z sił i w końcówce "Kanonierzy" dołożyli dwie bramki. Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wisły Kraków, to sam muszę uderzyć się w pierś. Znakomicie to poukładał Smuda. Jeżeli chodzi o jego osobę, to ludzie mu tylko wypominali Euro, ale trenerem ligowym jest świetnym. Oczywiście ławka Wisły jest bardzo słaba i wąska. Trzeba kilku wzmocnień więc Żurawski pojechał oglądać Barcelone B i zespoły portugalskie, a to dobry kierunek. Marc Muniesa i Gall Assulin już wyruszyli z tego zespołu B (z lepszym lub gorszym skutkiem), ale nawet w trzeciej lidze hiszpańskiej można znaleźć bardzo dobrych na nasze warunki piłkarzy.

Marco Paixao ma zimą przejść do Legii. Nie wierzę w tą informacje, bo gdyby "Pajszą" chciał tu zostać, to zniszczyłby dobitnie swój potencjał. Widać, że jest tutaj na chwile i najlepiej by było gdyby odszedł już zimą do lepszej ligi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...