Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLDan

Piłka Nożna VI

Polecane posty

Już wiadomo kto zostanie trenerem Górnika. Ciekawe jak poradzi sobie Ryszard Wieczorek.

Wielu kibiców Górnika uważa że jest to zły wybór. Nawet powstał już profil na FB.

Osobiście jestem na razie neutralny. Wszystko wyjdzie w praniu- czyli jak pod wodzą Wieczorka, będzie grał Górnik. Oby praca Nawałki nie poszła na marne. Każdemu należy dać szansę. Ostatnio w Rybniku nie szło mu za dobrze, ale jak to się mówi: pożyjemy-zobaczymy :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż trenerem Górnika został Ryszard Wieczorek, czy to dobry wybór pokarzą ostatnie mecze przed przerwą zimową. Kibice w meczu z Wisłą dali głęboko do zrozumienia co o tym myślą, a teraz aż strach pomyśleć co będzie w meczu z Podbeskidziem. Ja osobiście uważam żeby dać człowiekowi szansę, ale jednocześnie jestem pełen obaw by nie zmarnował tego co Nawałka zrobił w tym klubie.

Jeśli chodzi o Nawałkę to już pierwszy mecz pod jego wodzą w piątek. Nie spodziewam się od razu jakieś poprawy, ale na pewno będzie widać jakiś zalążek tego nad czym Nawałka będzie chciał budować reprezentację. Rzecz jasna będę oglądać i trzymać kciuki oby mu wyszło, i by pracował z tą reprezentacją tak długo jak z Górnikiem a morze i dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy mecz naszej kadry pod wodzą Nawałki

Z informacji prasowych, szykuje się rewolucja w obronie. Z boków obrony mają podobno zagrać zawodnicy Górnika. O ile Olkowskiego widzę w pierwszej jedenastce, to Kosznika już nie. Zawodnik dobrze gra w klubie, ale ma już swoje lata. Ciekawe jak pokaże się środek naszej defensywy. Wszyscy chcą Kamińskiego, no to mają smile_prosty2.gif

Mecz oczywiście obejrzę, ale nie oczekuję cudów. Zresztą sam Nawałka to przyznał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi. Naprawdę wstyd za naszych piłkarzy.

Obrońcy zamiast biegnąć, to się zatrzymują i jeden patrzy na drugiego licząc, że nie on będzie musiał biegnąć na przeciwnika. Właśnie pada 2 bramka i jest to samo - Słowak bez trudu przebiega między obrońcami bo obaj liczyli, że to ten drugi powstrzyma napastnika. Żenada i rozpaczliwa nieporadność. A to dopiero 35 minuta :(.

O tym że wcześniej zostawał jeden gracz atakujący na 5 przeciwników już nawet nie wspominam. Dramat. A do września nie ma meczów o stawkę. Rozkład drużyny będzie kompletny. Czarno to wszystko widzę. Dno dna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat. Nawałka postawił na swoich ludzi z Górnika i ci mu pięknie odpłacili. Patrząc na bocznych, czy Kamińskiego zaczynam dochodzić do wniosku, że jednak Glik i Boenisch powinni wrócić do kadry. Teraz pewnie posypią się gromy na Nawałkę jakim to jest słabym trenerem. Tutaj trzeba by wymienić zawodników, bo zmiana trenera nie da nic więcej jak efekt kosmetyczny. Niby grają w profesjonalnych klubach, ale jak przychodzi do gry dla reprezentacji, to każde zagranie trąci amatorszczyzną. Piłka po rogu leci na wysokości kostek pierwszego słowackiego obrońcy, podanie do przeciwnika przy braku jakiegokolwiek pressingu, strzał w trybuny z niezłej pozycji. Boruc w jednej sytuacji się nie popisał, ale po jego błędzie nie doszło do straty bramki, a w kilku sytuacjach ratował skórę swoim kolegom. Porównując tę reprezentację do drużyn Engela i Janasa, to teraz nasi grają w lepszych klubach. Kiedyś biegali co najwyżej w europejskich przeciętniakach i występy w drużynie narodowej były dla nich świętem. Teraz kadra to niemiły obowiązek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener Nawałka powinien grać w ustawieniu 1-0-9-1, bo jeśli piłka przedrze się przez naszą drugą linię to i tak padnie bramka. Kolejna farsa ,,reprezentacji" tym razem ze Słowacją. Niedługo będziemy lać w gacie na myśl o tym, że przyjeżdżają do nas Wyspy Owcze czy inne San Marino. Jeszcze pan w studio pomeczowym był bardzo zdziwiony ,,jak to tak gwizdać na reprezentacje?".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że w tym samym czasie można było obejrzeć choćby spotkanie Ukrainy z Francją, które zakończyło się dosyć zaskakującym zwycięstwem Ukrainy, a wynik spotkania zatrzymał się na 2:0. Mogło być trochę więcej, gdyby Ukraińcy wykorzystali jedną z okazji w samej końcówce, gdy z boiska wyleciał Koscielny. Samo spotkanie w pierwszej połowie było marnym widowiskiem, ale wraz z rozpoczęciem drugiej połowy obraz gry obu drużyn się zmienił. I choć przez większość czasu to Francuzi starali się strzelić pierwszego gola, to udało się to tylko Ukraińcom, którzy jakiś czas później strzelili drugą bramce po karnym, którego sprokurował Koscielny. Zresztą jak wspominałem, zawodnik ten już za chwilę wyleciał z boiska. Druga połowa stała na wysokim poziomie (choć, gdy dochodziło co do czego, to francuskie gwiazdy zawodziły) i jestem zadowolony z tego, że oglądałem to spotkanie, a nie naszą kadrę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dokładnie. Niestety Ukraińcom nawet 2-0 może nie starczyć. Obawiam się przewałek jakie były też 4 lata temu gdy uznano Francuzom gol strzelony ręką również podczas decydującego meczu barażowego. Platini zrobi wszystko by jego rodacy awansowali. Obym się mylił. We wtorek trzymam kciuki za Ukraińców. I może jednak lepiej wyszło, że Kościelny nie chciał grać dla nas? :D I tak i tak mamy beznadziejnych obrońców, ale przynajmniej żaden z nich nie dostał czerwonej kartki :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzejczyk kolejny wyborny mecz =D Legioniści trzymają poziom jak zwykle cheesy.gif

Kamiński to na koncert U2 powinien jechać a nie na zgrupowanie kadry U21, wyśmienity mecz, kto to w ogóle jest? :P

Lewa obrona, kolesiostwo, Kosznik który przez tyle lat nie zagrał niczego wielkiego, dziś ma być lewym obrońcą kadry? A to dobre, Nawałka to kawalarz trollface.gif W górniku nic wielkiego nie gra, ale rozumiem, że reprezentacja to co innego :P Marciniak dostał tylko 7 minut, a już po 45 powinien wejść.

Olkowski kolejny grajek. Czy on kiedykolwiek zagrał mecz na dobrym poziomie? Bo to co pokazywał w Górniku to zwykła przeciętność.

Zestawienie obronne to komedia, dawno się tak nie uśmiałem, i nie przypominam sobie żeby w kadrze kiedykolwiek na 4 pozycjach wystąpiło 4 bezimiennych z 0 umiejętnościami. Ba! Lepiej znałem obrońców naszego rywala :P

Atak tragicznie nie ma co komentować. Regres w porównaniu z Fornalikiem ogromny, ale z Nawałki żaden wielki trener więc nie jestem rozczarowany.

Dokładnie. Niestety Ukraińcom nawet 2-0 może nie starczyć. Obawiam się przewałek jakie były też 4 lata temu gdy uznano Francuzom gol strzelony ręką również podczas decydującego meczu barażowego. Platini zrobi wszystko by jego rodacy awansowali. Obym się mylił.

Tak, sędzia dostał bukłak winiacza za 2 euro, 2 prostytutki i batonika. Byłeś i widziałeś te wałki na własne oczy : D Dobrze, że jesteś tutaj z nami i mówisz jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olkowski kolejny grajek. Czy on kiedykolwiek zagrał mecz na dobrym poziomie? Bo to co pokazywał w Górniku to zwykła przeciętność.

Przecież już z niego wszyscy zrobili najlepszego obrońcę ligi i nowego Piszczka. Może i jest przeciętny, ale to w zupełności wystarcza żeby być gwiazdą w polskiej lidze. Chociaż trzeba przyznać Olkowskiemu, że był w tym meczu aktywny i podejmował sporo akcji w ofensywie. Szkoda tylko, że nasi zarówno w przodzie jak i w tyle są niemrawi do potęgi n-tej. Lewandowski musi się cofać do środka, bo Mierzejewskiemu nie bardzo się chce pójść do przodu za akcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Słowacja 0:2

Spodziewałem się dużo gorszego meczu, nudnego bez bramek, a tu miła niespodzianka. Piłkarze zagrali naprawdę dobry mecz. Wypełniali założenia trenera, grając na luzie potrafili długo utrzymywać korzystny wynik. Stwarzali może nie za wiele, ale za to bardzo groźne akcje. Solidna obrona jest warta uwagi, bo w końcu ustrzegła się od baboli i katastrofalnych błędów. Środek pola na piątkę, piłka chodziła płynnie. Szybkie i celne podania wprawiały w osłupienie rywala. Pomocnicy idealnie wychodzi na pozycje i nie bali się wziąć na siebie ciężar gry, by po chwili dobrze wypuścić napastnika. Ten, choć nie strzelił gola potrafił był cennym punktem w zespole, a nie tylko stojącym pachołkiem. No i oczywiście bramkarz, który wystrzegał się niepewnych interwencji mogących podłamać morale kolegów.

Niestety, to można opowiedzieć tylko o Słowakach

A co o naszych? Bez epitetów ciskających się na język będzie trudno, ale spróbujmy:

Boruc - Gdyby nie ten jeden wyrzut prosto do rywala to nie miałbym nic do jego interwencji. Przy straconych bramkach mógł niewiele powiedzieć, obie obciążają konta obrońców. Kilka razy ratował nam skórę przed ostrzejszym wyrokiem.

Olkowski & Kosznik - Nawałka miał jak najbardziej prawo wypróbować "swoich" chłopaków, ale tak jak napisał Face, ci mu niemile odpłacili. Może próbowali coś grać na skrzydle w ofensywie, ale ich podstawowe i fundamentalne zadanie leżało. Patrząc na nich to czekam z utęsknieniem na powrót Piszczka. IMO mimo wszystko drewno Wawrzyniak lepiej się spisywał, choć pewnie jego babol z Niemcami każdy będzie pamiętał.

Jędrzejczyk & Kamiński - Panowie chyba w głowach byli na urlopie, bo na pewno nie na boisku. Proste błędy, niedokładne krycie - to przede wszystkim im zawdzięczani ten wynik. Może ten Szukała nie był taki zły? Wypięliśmy się na Perquisa, a ten IMO nie grał gorzej niż Ci dwaj razem.

Błaszczykowski - Jeden z niewielu piłkarzy, którzy po tym meczu nie zasługują na chłostę. Walczył, próbował indywidualnie, jak prawdziwy kapitan. Po 70 minucie kamery zaserwowały pamiętny obrazek, gdzie na kadrze znaleźli się Olkowski i właśnie Kuba. Koszulka piłkarza z Dortmundu była niczym stół TVNu przed interwencją Rurka, za to Pawła przeszła pomyślne pranie od Chajzera.

Jodłowiec & Krychowiak - Gdzie byli w tym meczu to nie wiem. Jedyne czym się wykazali to straty piłek. M. Lewandowski byłby pewnie za stary, by budować na nim trzon zespołu, choć formą i umiejętnościami przewyższałby obu.

Sobota- Patrząc na jego wczorajszy występ, gdzie potykał się o własne nogi, byłem zaskoczony, że Nawałka tak długo go trzymał. I choć dzisiaj dopiero jest sobota, to Sobota był wczoraj jednak "wczorajszy". Trącił nawet Rasiakiem, ale tym w najgorszym wydaniu. Trzeba zadzwonić po Klicha.

Mierzejewski - Choć w Traboznie wszyscy wiedzą, że to niezły piłkarz i trzeba na niego stawiać to po wczorajszym meczu nie byłbym tego taki pewny. Na tyle rzutów rożnych liczyłem, że chociaż jedna piłka zostanie wrzucona idealnie na główkę. Niestety nie doczekałem się. To nie był ten Mierzej, którego chciałbym oglądać, mimo to nie skreślałbym tego piłkarza za wcześnie. W formie potrafi dużo więcej pokazać i dać reprezentacji.

Lewandowski - Ten to ma pecha, ale chyba nie doczeka się czasów, gdy koledzy będą obsługiwać go podaniami, a on będzie mógł skupić się wyłącznie na wykańczaniu akcji. Tak czy inaczej chcę widzieć po nim więcej walki.

Rezerwowi za wiele nie pokazali, choć z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Legionista zagrał na plus.

Do selekcjonera pretensji nie mam, dopiero zaczyna się powolne "budowanie". Zmieniłbym tylko taktykę, bo z tą daleko nie zajedziemy.

Może na 4-3-1-2 obsadzając ją w taki sposób: Boruc/Szczęsny, Piszczek, Szukała/Wojtkowiak, Perquis, Brzyski, Klich/Murawski, Dudka/Jodłowiec, Mila/Mierzejewski, Błaszczykowski, Lewandowski, Sobiech/Teodorczyk.

Bardzo mi tego brakuje w każdym meczu kadry: niezależnie czy na boisko wychodzi słynny Lewandowski czy Adamiakowa, każdy ma na boisku gryźć murawę i wylewać z siebie siódme poty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mecz oglądałem :-) O ile początek był w miarę strawny. to później coraz słabiej

Obrona jak zwykle dziurawa. Tak jak pisałem wcześniej- Kosznika w kadrze nie widzę. W Olkowskim jest potencjał, ale trema swoje zrobiło. Kamiński zagrał bardzo słabo. Coś czuję, że szybko Nawałka wróci do Glika

Pomoc również nie zachwyciła- Kuba był najlepszym zawodnikiem naszej kadry. Jodłowiec zawiódł/ Sobota widać nie jest w formie. Może warto wrócić do Peszka. Adrian to zupełnie inny gracz niż w klubie.

Mam nadzieję, że w następnym meczu będzie lepiej. Nadzieja umiera ponoć ostatnia :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh ta nasza wielka reprezentacja... po raz kolejny mogliśmy pooglądać obraz nędzy i rozpaczy... naszym kopaczom nadal nie chce się biegać bo i po co?? A kibice jeszcze mają czelność gwizdać??? Jak przeczytałem wypowiedź Klicha to po prostu ręce mi opadły... czego ten facet wymaga od innych? Nasza reprezentacja nie gra tylko pozoruje, że gra więc ciężko się dziwić, że kibice ich wygwizdali... ciekaw jestem czy Nawałka wymyśli coś na tą reprezentację... życzę mu jak najlepiej ale obawiam się, że staje przed bardzo ciężkim zadaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około 15 lat jestem kibicem Bayernu Monachium, głównie przez to, że moim pierwszym meczem jaki w życiu obejrzałem był mecz z Manchesterem United i wtedy jakoś się w tej drużynie "zakochałem". Cieszę się z ich wygranej (zwłaszcza po dwóch nieudanych próbach) w LM i dopinguję ich również w tym sezonie.

Co do naszej reprezentacji, to potrzeba trenera, który nie będzie się bał wprowadzić rewolucji. Uważam, że do tej pory najlepszym trenerem kadry w ostatnich piętnastu latach był Leo i takiego właśnie trenera nam trzeba. Lewandowski, którego polskie media ogłosiły już najlepszym piłkarzem na tym świecie (i prawdopodobnie w galaktyce), nie jest w stanie sam sobie wykreować sytuacji. Oprócz Kuby Błaszczykowskiego, musi być przynajmniej jeszcze dwóch zawodników na podobnym poziomie wokół Roberta, którzy ściągną na siebie obrońców i dadzą mu trochę wolnej przestrzeni.

Najbardziej irytujące i rzucające się w oczy, jest według mnie to, że czy to podczas kontr, które wyprowadzane są dosyć wolno, ale także podczas zwykłego ataku skrzydłami, w polu karnym jest jeden, maksymalnie dwóch zawodników. W ten sposób nie ma opcji, żeby wykreować sobie dogodną sytuację do strzelenia bramki. Obserwując każdą dobrą drużynę, można zaobserwować, że zarówno ataki jak i gra w obronie, prowadzona jest przez całą drużynę, nie tylko dwóch lub trzech zawodników. Przy kontratakach tych drużyn da się dostrzec, że kiedy piłka jest na skrzydle, w polu karnym na podanie czeka już trzech, czterech, a kilku kolejnych nabiega sprzed pola karnego. Jednak, aby przez 90 minut móc grać na takim poziomie, gdzie do kontry wychodzi pół drużyny, a nie dwóch zawodników i gdzie po stracie piłki cofa się cała drużyna, a nie tylko obrońcy, trzeba mieć kondycję, której większość polskich zawodników nie ma. Uważam więc, że trzeba zacząć od fizycznego przygotowania piłkarzy i trzeba to robić w klubach, ponieważ żaden trener nie zrobi z nich atletów w kilka dni podczas zgrupowania kadry.

Reasumując więc, najpierw trzeba się martwić o kondycję i mentalność zawodników, a potem o wybór trenera, dobieranie taktyk i wymyślanie nowych ustawień.

Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny mecz naszych orłów :-)

Ciekawe jakim składem zagramy. Nie oczekuję wiele, ale może nasi piłkarze sprawią niespodziankę. Znając życie będzie klapa na całej linii. Już czytałem, że stadion nie będzie wypełniony do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A przecież tylu fajnych zawodników Górnika gra. :):D

Sorry za szpilę. Nie dziw się gr86. Po ostatnim meczu i kolosalnych błędach obrony, to widzom powinno się płacić za oglądanie tej kopaniny. Mam wydawać pieniądze a potem przez 90 minut cierpieć z powodu bólu zębów? Ja dziękuję.

Sam może obejrzę baraż Francja-Ukraina. Tam może być arcy ciekawie - Francuzi wygrywają 2-0 a potem awansują po rzutach karnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Polska nie popisała się w meczu z Słowacją. Mam wrażenie że zawodnicy grając w reprezentacji wszystko olewają, nie grają na takim poziomie jak w klubie. Nawałka przekonuje się że reprezentacja to dużo większy kaliber niż prowadzenie klubu. Dziś kolejny sprawdzian, morze będzie lepiej. Nie dziwie się kibicom że nie zapełniają stadionu, sam nie wydałbym takich pieniędzy na takie kiepskie mecze w naszym wykonaniu.

Kibicom pozostaje tylko nadzieja że nadejdą dużo lepsze czasy dla naszej drużyny. Teraz pozostaje tylko zaśpiewać:

Do boju Polsko smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju ale Ukraina noobi w tym rewanżu. Całkowicie się pogubili, grają zupełnie jak Polacy w eliminacjach. Bo jak można z taką drużyną jak Francja usiłować bronić się przez 90 minut? Przecież to jest awykonalne, zwłaszcza przy takiej dyspozycji żółtej defensywy i bramkarza. 2-0 mamy już po pierwszej połowie. No kompletna masakra w wykonaniu Ukraińców. Oczywiście błędy sędziowskie są ale to nie zmienia faktu, że graja słabo. A Kościelny zrobił wyjątkową przysługę swojej reprezentacji dostając w piątek czerwoną kartkę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz naszych ukochanych orłów oglądałem, ale przełączałem też na mecz barażowy.

Szkoda mi Ukraińców. Sędzia również się nie popisał. Spalony był wręcz bardzo duży. Co by nie mówić- Francja pokazała klasę.

Ciekawie również było w meczu Portugalii z Szwecją. Szkoda mi Szwedów, bo lubię ten zespół. CR7 pokazał klasę.

Co do naszej gry. Mecz nudny jak flaki z olejem. Może cieszyć to, że nie straciliśmy bramki.

Ofensywa jak zwykle słabo. Na następny mecz, Nawałka powinien postawić na duet Milik- Lewy. Wczoraj Milik potwierdził dobrą dyspozycję w meczu młodzieżówki. Pomysł, aby Lewy grał jako podwieszony napastnik może wypalić. Kuba wczoraj nie sprawił się na pozycji za Lewym.

Skrzydła wypadły wczoraj bardzo słabo. Niech Kuba jednak gra na prawej stronie, bo tam jest groźny. Sobota po przejściu do Belgii, już nie jest tym samym zawodnikiem co w Śląsku. Będę musiał za chwilę sprawdzić jego statystyki, ile zagrał minut w Belgii. Ćwielong zagrał bardzo słabo- w ogóle to nie wiedziałem, że jest na boisku :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Irlandia 0:0

Mecz jak mecz, nudny, niespecjalnie wiele akcji, dużo kopaniny w polu. Z tym rywalem niewiele się sprawdziliśmy. No może dowiedzieliśmy się, że nasza ofensywa również leży.

Szybkie podsumowanie:

Szczęsny - tradycyjnie nie zawiódł.

Celeban i Marciniak - z tej dwójki ten drugi był bardziej aktywny w ofensywie, więc to jego bym pozostawił. Irlandia nie Słowacja, nie mieli za wiele do sprawdzenia się.

Kowalczyk - W sumie jak wyżej, wiele nie mogliśmy zobaczyć z tym rywalem. Poprawny występ.

Szukała - IMO powinien zostać na tej pozycji, bo ma zadatki na dobrego stopera. W dodatku nie siedzi na ławie, a gra w dobrym klubie.

Ćwielong i Sobota - Tym panom można już podziękować, a temu drugiemu Nawałka powinien po ostatnim spotkaniu. 0 widoczności. Drugi co prawda w końcówce się przebudził, ale IMO to było niewspółmierne do tego, czego się od niego wymaga.

Pazdan - Jego interwencje co prawda były pewne, ale w meczu o stawkę wyleciałby bardzo szybko z boiska. Pomijając żółtka, które mu się upiekły to za faul, za który zobaczył kartonik, powinien opuścić murawę.

Mączyński - Do kontuzji grał całkiem przyzwoicie. Trudno powiedzieć co będzie później. Na razie powiedzmy ok.

Błaszczykowski - Próbował coś grać, ale zbyt indywidualnie. Nie chciał się chyba przemęczać przed ważnym meczem w lidze.

Lewandowski - Po takim meczu nasza gwiazda powinna odpocząć kolejne dwa. Wchrzaniał się pomocnikom w rozegranie, wiedząc, że jego koledzy są kulawi i nie potrafią wymieniać się pozycjami. Jak już to robił to podania słał nieprecyzyjnie i notował straty. W ataku zero produktywności. Może jakby ktoś mu obiecał pół miliona euro za ten mecz to grałby lepiej. Warto zwrócić uwagę, że odkąd zszedł z boiska nasi zaczęli grać w piłkę i tworzyć przewagę.

Jodłowiec - Mimo braku asekuracji na początku pokazał, że potrafi grać solidnie.

Teodorczyk - Niewiele miał okazji do błyśnięcia, ale przynajmniej nie utrudniał pomocy rozegrania.

Olkowski - Widać dużo lepiej czuje się jako skrzydłowy niżeli obrońca. Tutaj plus, bo grał aktywnie.

Brzyski - Za wiele razy piłki to on nie dostał, więc trudno ocenić. Nie potrafił zgrać się z dawnym klubowym kolegą.

Robak - Grał za krótko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardziej wolę samemu pograć w piłkę niż ją oglądać.

Może jest to spowodowane brakiem swojego ulubionego klubu i tym, że reprezentacja ehh, gra jak gra. Nie interesuję się za bardzo transferami, wynikami dla mnie liczy się to co ja mogę osiągnąć i co potrafię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, huh...ależ ten Boruc to jest nieprzewidywalne stworzenie... Lubię go i nie raz podziwiałem jego wyczyny (choćby na MŚ w Niemczech), a tu znowu zaliczył fatalną kompromitację, próbując kiwać Giroud skończył na glebie, a zawodnik Arsenalu wpakował piłkę do pustej bramki. To już trzecia wpadka Artura w krótkim czasie (po powtórzeniu wyczynu Kuszczaka i "świetnym" podaniu do napastnika Słowacji). Chyba wolę stabilniejszego Szczęsnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boruc nie ma ostatnio szczęścia. Najpierw lob od bramkarza, teraz taki błąd. O ile pierwszy można jakoś wytłumaczyć, to ten już nie. Boruc był za pewny siebie i to go zgubiło. Boruc to bardzo dobry mecz, ale zdarzają mu się poważne babole. Mam nadzieję, że następnym razem Boruc zostanie bohaterem meczu

Jednak Bayern pokazał klasę w meczu z BVB. Lewy przeniósł nieskuteczność z kadry na mecz BVB. Jaka to piłka jest przewrotna- Gotze dał prowadzenie Bayernowi. Fajne było jego zachowanie po strzeleniu bramki. Cieszy również powrót Piszka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everton-Liverpool 3-3

Genialne spotkanie!!! Dawno nie oglądałem tak wyśmienitego spotkania na szczycie. Mecz derbowy w którym królowała dobra gra i świetne akcje pod bramkami obu drużyn. Świetne zawody Mignoleta, który chociaż puścił 3 bramki to i tak był chyba największym bohaterem spotkania bo obronił dużo groźnych strzałów. Ciekawie wygląda gra Lukaku, który strzelił 2 bramki i pokazuje, że będzie napastnikiem wysokiej klasy, z resztą w tym meczu każdy z 3 napastników pokazał się z dobrej strony bo Suarez strzelił ładną bramkę z wolnego a Sturridge dał L'poolowi remis.

Almeria-Real Madryt 0-5

Real bardzo pewnie zdemolował gospodarzy pakując im dużo bramek, cieszą 2 asysty Jese i bramka Moraty nieco niepokoju wlało w moje serce zejście CR7 ale jak się okazało to tylko delikatny uraz i prawdopodobnie już w następnym meczu będzie on gotowy do gry ;)

Boruc dzisiaj popełnił kolejny fail... ostatnio coś dużo takich wpadek notuje nasz bramkarz i całkiem realne jest, że w następnym meczu może usiąść na ławce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Dortmund 0 - 3 Bayern Monachium

Tragedia. Sytuacje były, dało się to oglądać, ale tutaj zdecydowanie wyskoczyło nam to jak teraz Bawarczycy są nieosiągalni dla innych zespołów w Bundeslidze. No właśnie jak sądzicie, jest ktoś kto może pokonać Monachium nie tylko w lidze, ale i w rozgrywach na świecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...