Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaciekBugalski

Problem z wyłączającym się komputerem

Polecane posty

Witam jestem zielony w sprawie komputerów dlatego też postanowiłem poprosić o pomoc kogoś kto jest dobry w te klocki. Jakiś czas temu zdecydowałem się na kupno części i samodzielne złożenie komputera, płytę główną wraz z procesorem i wiatraczkiem dostałem od kolegi jest to model Gigabyte GA-P31-DS3L. Kartę graficzną kupiłem nową : nVidia quadro fx1700 512mb 2xDvi Cad PCI-E, kości ram również są nowe 4x po 1gb (DDRII Kingston 1GB/533 MHz PC2-4200), oraz nowy zasilacz (ATX FORTRON 400W ATX400-PNF GW12M VAT) dysk twardy dostałem 500gb czysty, procesor też dostałem intel 2 rdzeniowy.

Mój problem jest następujący, włączam komputer wsadzam płytkę z systemem Windows 7 64-bit zaczyna się ładowanie plików (windows is loading files) ładuje się szybko pierwszy pasek drugi idzie nieco wolniej dochodzi do końca i nagle komputer się wyłącza, dlaczego tak się dzieje ? Co może być przyczyną takiego problemu ? Złe podłączenie kabelków led itd czy może któraś z części ze soba prawidłowo nie współpracuje ? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

PS. Wybaczcie, że tak się rozpisałem, ale wolałem napisać ze szczegółami niż co chwilę edytować post z powodu braku jakichś informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...