Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tajny1

Używany Smartfon do 450 zł

Polecane posty

W tej cenie bez problemu można pokusić się o Adreno 220/225 i wydajne dwa rdzenie. Jedną z moich propozycji jest HTC Sensation. Konkurent SGS 2, a używany egzemplarz można kupić sporo taniej. Sam dzisiaj zamówiłem własny egzemplarz, więc jak dojdzie, to mogę podzielić się uwagami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Htc sensation do gier? no nie wiem (maly blad haier do 450 jest dostepny) sensation miał rożne dziwne przypadłości .Nie mówie że to zły model po prostu uważam że można wychaczyć lep[sze( do gier ) smartfony:D

Aha looknij też K&M move -całkiem spoko smart.Czasami można za 500zł wyrwać sgs2 z drobnymi defaktami-malimp4 robi swoje pomimo wieku.Po za tym to lenovo a820 - 4xa7 + sgx544 -całkiem chwalony chinczyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo pod gry lepszego od Haier w910 (adr225)raczej nie dostaniesz.Jeżeli musi być "nie chiński' to może SGS advance - całkiem wydajny,sporo romów i łatwo wyrwać w niezłym stanie.

A czy ten chinol nie rozsypie mi sie po 2 dniach ? tongue_prosty.gif

Moja kuzynka miała chinola który padł po tygodniu.

Jak jest z czystością dźwięku w tym telefonie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha looknij też K&M move -całkiem spoko

smart.

Na pewno model Move? Autor chciał telefon także do gier, a ty rzucasz 512 MB Ram, Snapdragonem 200 i Adreno 203. Nie tędy droga. Głupotą jest też kupno SGSa 2 z defektami. Na defekty można się godzić za 200 PLN, ale nie za 600+. Do do Haiera - w kraju nie jest dostępny, a jak go autorowi oclą, to nie ma szans by się wyrobił w tych 450 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...