Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Youschimitsu

Problem z portem ladowania

Polecane posty

Witam, mam problem z portem ładowania w laptopie. Stało mi sie to około 3 tygodni temu, ale nie wiem w jaki sposób. Ładowania jest ok ponieważ sprawdziłem na innym lapku, problem leży w tym ze Moj laptop nie ląduje. Ładowarka na moim lapku działa ale tylko wtedy kiedy mam ja docisnieta do łapka. Prawdopodobnie jest uszkodzone wejście do ładowania. Do tej pory używalem laptopa przełożonego do czegos( czym można było docisnac ) ale w dniu dzisiejszym laptop zaczął sie grzać. Mieszkam w Norwegii więc nie dam tutaj laptopa do serwisu( serwis tutaj kosztował by mnie tyle co połowa laptopa) a w Polsce będę dopiero w połowie grudnia. Czy istnieje jakaś inna możliwość ładowania laptopa? Może macie jakieś pomysły, wskazówki. PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY- iPhone zmienia mi słowa ciagle.

Liczę na pomoc^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ładować baterię w drugim laptopie, jeśli jest z nim kompatybilna, możesz ładować ja na krótko (ale jeśli nie wiesz jak, to znaczy, że nie powinieneś tego robić). Gniazdo ładowania lubi się psuć, jest to uszkodzenie mechaniczne ale nie odrzucają z tego powodu gwarancji. Niestety serwis jest jedynym rozsądnym wyjściem z sytuacji. Serwis, albo samodzielna naprawa, ale jeśli nie wiesz jak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podpowiedź, z początku chciałem sam sie wziąć za to, lecz nie chce uszkodzić nic bardziej. Nigdy nie majstrowalem przy laptopach. Na moje oko gniazdo jest połamane, ale nie wiem czy mogę ładować tak jak do tej pory próbowałem- wtyczka docisnieta ląduje lecz laptop sie grzeje w tamtej okolicy. Chyba będę zmuszony czekać do grudnia. Muszę jeszcze sprawdzić tylko czy drugi laptop ma taka sama baterie. Oby dwa są firmy Asus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...