Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeMola

Głośniki biurkowe do 400 zł.

Polecane posty

Tak jak w temacie, poszukuje glośników ( kolumien/monitorów ) które umieszcze na biurku w odleglosci okolo metra od siebie. Calosc bedzie napedzana przez Xonara DG oraz Wzmacniacz Onkyo A-9211 ktory znalazlem wywozac zlom z garazu. Podlaczylem do niego kolumny podlogowe Sony, które lata temu były kupione za 350 zł i okazalo sie ze sprzet jest sprawny i bardzo zadbany, przy czym dzwiek w porownaniu do obecnych Creativów T3100 byl kolosalnie lepszy. ( Dobry ten wzmacniacz tak w ogóle?, ja slabo sie na tym znam). Mam tez taka mozliwosc aby kupic kolumny podlogowe i polozyc je tuz obok biurka pod sciana. Licze na pomoc w wyborze, z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to Solo 6c sa sporawe i do bliskiej odleglosci sie nie nadają. Pokoj mam dosyc maly wiec musze jakos sie z tym miescic i nie szukam sporego sprzetu. Aczkolwiek inaczej niz pod sciane glosniki nie dam rady ustawic. Nie mam miejsca na biurko w srodku pokoju.

Z tego co widzę Solo 6C oraz MC-HF60 stoją obecnie na tym samym pułapie cenowym (450zł), przy czym te Modecomy są sporo większe.

Solo 6C - 36x21x27

HF60 - 40x27x28

Chwilowo do komputera podłączyłem stare Panasonic SB-CH40. Wymiarowo są niemal identyczne do Solo ale są krótsze o 7 cm. Nie grają tak źle te kolumny, ale perfekt także nie tongue_prosty.gif. Jeśli byłbyby jakieś głośniki mniejsze od Solo 6C, a grałyby równie dobrze bądź minimalnie gorzej, to bardzo chętnie obejrzałbym je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, mam w domu kolumny Sony SS-MFS500H. Kupiłem je kiedyś za 350 zł w zestawie 5.0 ale niestety nie ma ich teraz ani na allegro ale nigdzie indziej. Może znasz jakieś dzisiejsze odpowiedniki tych kolumn ? Są GENIALNE jak robie obecnie odsłuch stereo. Tyle że potrzebuje takich drugich do drugiego pokoju bo te są przy kinie domowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...