Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bianchix

Rozwiązany: Procesor i grafika do gier

Recommended Posts

Hej,

Tak jak w temacie poszukuję procesora oraz karty graficznej do gier. Na procek nie chciałbym wydać więcej niż 500 zł, karta graficzna ok.600-700 zł.

Nie chcę z komputera zrobić bestii odpalającej wszystkie gry na ultra w 1000 FPS ;) tylko pograc w miarę komfortowych warunkach w obecne i nadchodzące tytuły (BF4, CoD Ghosts) nawet na średnich ustawieniach.

Na tą chwilę mam na oku AMD Phenom II X4 965 BE i Gigabyte GTX 660 OC 2GB

To dobre zestawienie ?

Resztą komputera bym się nie przejmował. Interesują mnie tylko wymienione powyżej podzespoły.

Pozdrawiam :D

No jednak reszta komputera też by się przydała... choćby takie podstawy jak płyta głowna czy zasilacz.

W każdym razie - jak niestraszne Ci podkrecanie to najlepszy za tę kwotę jest FX-6300. Co do karty to dołożyłbym do R9-270X.

@Bianchix: tak.

@Wolfur: nie żartuję. Problemy z HD7870XT są takie: mały wybór (właściwie tylko XFX) i przeciętne chłodzenie (cicha i chłodna ona nie jest). No i dwuletnia gwarancja. Bez wątpienia jest wydajniejsza, ale... mimo wszystko raczej bym wolał kartę wolniejszą, a lepszą na innych polach. CHoć oczywiście jak ktoś jest w stanie przymknąć oko na chłodzenei i gwarancję to HD7870XT jest lepszy.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...