Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bianchix

Rozwiązany: Procesor i grafika do gier

Polecane posty

Hej,

Tak jak w temacie poszukuję procesora oraz karty graficznej do gier. Na procek nie chciałbym wydać więcej niż 500 zł, karta graficzna ok.600-700 zł.

Nie chcę z komputera zrobić bestii odpalającej wszystkie gry na ultra w 1000 FPS ;) tylko pograc w miarę komfortowych warunkach w obecne i nadchodzące tytuły (BF4, CoD Ghosts) nawet na średnich ustawieniach.

Na tą chwilę mam na oku AMD Phenom II X4 965 BE i Gigabyte GTX 660 OC 2GB

To dobre zestawienie ?

Resztą komputera bym się nie przejmował. Interesują mnie tylko wymienione powyżej podzespoły.

Pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bianchix: tak.

@Wolfur: nie żartuję. Problemy z HD7870XT są takie: mały wybór (właściwie tylko XFX) i przeciętne chłodzenie (cicha i chłodna ona nie jest). No i dwuletnia gwarancja. Bez wątpienia jest wydajniejsza, ale... mimo wszystko raczej bym wolał kartę wolniejszą, a lepszą na innych polach. CHoć oczywiście jak ktoś jest w stanie przymknąć oko na chłodzenei i gwarancję to HD7870XT jest lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można jeszcze rozważyć taką opcję

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-r7870-2gd5t-oc-507088/

Karta bez większych problemów powinna się podkręcić do poziomu R9 270X, ma 3 lata gwarancji, dobre chłodzenie i 2 gry w zestawie. Chyba najbardziej opłacalna opcja ze wszystkich tutaj podanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...