Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Plk1996

Rozwiązany: Batman Arkham Origins wielkość aktualizacji

Polecane posty

Powiem Ci z mojego doświadczenia, że było bardzo ciężko doprowadzić tę instalację do końca. Po pierwsze w ogóle dopiero po dwóch dniach uruchomiłem grę, po drugie Steam ciągle miał u mnie problemy z instalacją z płyt ( z 1 płyty bez problemu, potem z drugiej płyty ledwo zgrało 3 GB gdzie płyta waży prawie 8, a dysku 3 w ogóle nie chciało) i tak jak instalka u mnie waży prawie 19 GB, tak z płyty zainstalowało mi tylko nieco ponad 9 GB, resztę (dokładnie 51%) musiałem sobie ściągnąć ze steama. Nie byłoby problemu, gdyby nie mały szczególik- mam ostatnio dosyć spore problemy z netem, więc naprawdę ściągnięcie tych prawie 10 GB było dla mnie katorgą wręcz. Na forach za to czytałem, że u dużej liczby osób ze steama ściągało 7 GB, ale jak widać u każdego chyba inaczej to wygląda..ogólnie jeśli chodzi o płyty to duży fail i minus dla steama. Pozdrawiam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie: Dlaczego steam pobiera mi 6 gb aktualizacji, skoro wszystkie pliki są na dysku?

Przecież to jest jawne oszustwo, skoro pojemność płyt daje nam 18 gb, czyli tyle ile waży cała gra.

Dlaczego steam nie instaluje wszystkich plików z płyt.

Mam internet w plusie z limitem 15 gb, więc naprawdę żal mi ściągać 6 gb :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...