Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Staz

Rozwiązany: Komputer 2000 zł

Polecane posty

Z kartami Gigabyte i zmianą napięcia to jest loteria jak diabli. Oni zawsze wydają tyle rewizji, że czasem jest tak, że rewizja 1.0 w jakimś teście pozwala na zmianę napięć, oni po cichu wydają rewizję 1.1, klient nie spojrzy, kupi, a potem oczy jak u kota ściskanego za ogon bo suwak od napięcia szary i ruszyć się nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Asusy też w większości mają odblokowane napięcia. XFX to też taka loteria trochę, przykładowo HD7870XT napięcia ma raczej odblokowane, ale coś kiedyś czytałem o XFX HD7950 bodajże, który taki sam model w teście miał przełącznik od Dual Bios, a ktoś kupił taki sam model po roku od premiery to przełącznika do BIOS już nie miał, choć wcześniejsze modele testowe go miały.

HD7950 od Gigabyte to były dopiero cuda, co rewizja (a chyba z pięć ich było) to nawet inne taktowania się zdarzały, nie wspominając już o tym, że zależnie od rewizji regulacja napięć była możliwa lub też nie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym jeszcze o złożenie jednego zestawu do 2250 zł, ale na techplanet, bo z tego co widzę, to możliwe, że wyjdzie trochę taniej.

Np. http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-ati-radeon-r9-270-gaming-2gb-ddr5256bit-dvihdmidp-pci-express,41565.html

cena taka jak za gtxa 660 na morele. Zalman z3 plus na morele kosztuje 179 zł a na techplanet 158 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego R9 270X będzie można ewentualnie podkręcić i czy płyta która jest w tym zestawie daje mi możliwości upgrade'u sprzętu w przyszłości? Jeszcze takie pytanie oderwane od tematu, moglibyście mi polecić jakiegoś dobrego darmowego antywirusa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...