Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MedykMatyk

[Kilka pytań] How to survive

Polecane posty

Witajcie!

Przepraszam jeśli zły działbiggrin_prosty.gif

Szukam jakiejś fajnej gry, która mogłaby mi umilić czas, zanim wyjdzie długo wyczekiwane "Dayz Standalone" i teraz natrafiłem na grę "How to survive".

Obejrzałem kilka let's play'a, gra prezentuje się bardzo korzystnie.

Teraz mam tylko kilka pytań(wszystkie dotyczą PC, czytałem o premierze na konsole, ale nie posiadam, więc w grę wchodzi tylko PC:D):

1. Czy co-op działa dobrze?

2. Czy jest tryb multiplayer(nie co-op) np. jak w BF3, polegający na graniu na serwerze z np. piętnastoma osobami i zabijaniu się wzajemnie?biggrin.png

3. Czy na allegro za ~29zł są kody oryginalne(jakaś promocja sprzed kilku dni?) czy są to jakieś ściemy i kupić na steam?

Pozdrawiam:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Działa w miarę okej, problemem jest to że można na razie tylko challenge grać w kooperacji. Ale za około miesiąc zostanie dodany Story CO-OP. Źródło: http://steamcommunity.com/app/250400/discussions/0/810938082274739357/#p10 post #144.

2. Nie ma deathmatcha, ale z tego co pograliśmy to na wyzwaniach można się ranić. Dla chcącego nic trudnego :>

3. Ja tak kupowałem, to klucz kupiony w Amerykańskim Steamie, działa normalnie. Jest tańszy ponieważ Staem przelicza 10$ = 10 euro. co jak łatwo się domyślić nie specjalnie jest dla nas korzystne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...