Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

remix85

Rozwiązany: League of Legends Mało fps

Polecane posty

Witam od niedawna borykam się z pewnym problemem, a dokładnie mam bardzo mało klatek w tej grze, i niestety nie gra mi się zbyt komfortowo, dzieje się tak odkąd zmieniłem kartę graficzną,

Na moim starym hd 3850 miałem po 140 fps na ultra ustawieniach, a obecnie na moim hd 7950 tylko 40-70, bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję, Dodam że inne gry chodzą świetnie far cry 3, chodzi na ultra 40+ fps a metro last light na bardzo wysokich ma nawet 80+ fps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z pupy porada ale, jedynie co mi przychodzi to brutalne przeinstalowanie gry, lub down grade sterowników do karty graficznej. Alternatywnie, zaobserwowałem że pewne gry posiadają zmodyfikowane wersje DirectX aby móc wykozystać, maksimum możliwości. Być możę że po instalacji jednej z gier które wymieniałeś,jedna z nich mogła zmodyfikować pliki biblioteki DX, proponuje zainstalować czystego DirectX na twoją karte ze strony Microsoftu. Jak nie pomoże to zawsze warto zdefragmentować dysk, żadko ale gra działa wolniej kiedy jest porozrzucana po całym dysku. Jeśli to nic nie zmieni to i tak przyda się abyś mógł szybciej pracować na komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...