Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest

Steelseries Siberia V2 Navi - allegro - oryginał czy podróba

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jest to mój pierwszy wątek na tym forum. Piszę do was, ponieważ zakupiłem ostatnio na allegro słuchawki Steelseries Siberia V2 NAVI z poprzedniej, takiej samej aukcji: http://allegro.pl/steelseries-siberia-v2-navi-zolte-nowosc-w-polsce-i3653490090.html za 119zł z darmową wysyłką(kupiło razem 12 osób). Jak widać cena jest bardzo mała bo siberie wachają się od 100 do 400 zł. Paczka przyszła do mnie z Chin po miesiącu i uwaga: po otwarciu katonowego pudełka z poczty w środku były tylko gołe słuchawki bez niczego - nie zapakowane w oryginalne pudełko i bez kabla przedłużającego 3m(który domyślnie jest w każdym zestawie). I teraz pojawia się pytanie: Czy są to tanie podróby z Chin, Czy może są to słuchawki prosto z fabryki od dystrybutora nie zapakowane w nic? ---- Proszę o to aby każdy kto się wypowie, podał argumenty co do swojego zdania. Może da się jeszcze jakoś sprawdzić oryginalność po charakterystycznych elementach czy czymś?. Pozdrawiam.

PS. Wiem, że były podobne tematy ale nic konkretnego nie zawierały

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.

Link to comment
Share on other sites

Najłatwiej byłoby się wybrać do jakiegoś sklepu gdzie pozwalają testować słuchawki ,wziąć też swoje i zwyczajnie porównać jakość dźwięku.

Nie wiem gdzie mieszkasz ,ale z tego co pamiętam Audiomagic ( w Warszawie mają jedyny lokal) ,pozwalają na takie coś.

Poza tym na zdjęciu widze logo Steelseries ,jeśli fakycznie jest na słuchawkach to raczej nie ma szans żeby taka podróba wyszła z fabryki.

Link to comment
Share on other sites

Poza tym na zdjęciu widze logo Steelseries ,jeśli fakycznie jest na słuchawkach to raczej nie ma szans żeby taka podróba wyszła z fabryki.

Wybacz, ale nie bardzo zrozumiałem. Mam logo steelseries na słuchawkach. Jedyną różnicę którą zauważyłem to to że na filmikach wewnątrz pałąka jest mała, biała naklejka z koszem, a u mnie jej nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi o to że używanie czyjegoś logo we własnych produktach to przestępstwo ,więc jeśli tam jest logo Steelseries ,to musi to być ich produkt. Często się widzi różne podróbki typu HDC One (podróbka HTC One) z łudząco podobnymi nazwami czy symbolami ,ale nigdy identycznymi. Po prostu nie ma szans zeby takie coś przeszło.

Link to comment
Share on other sites

Aha, dzięki. A jak wytłumaczyć tą niską cenę, brak tej naklejki i wogóle reszty zestawu(tak jak mówiłem słuchawki przyszły ,,gołe'', bez opakowania itp. )

Link to comment
Share on other sites

w ogóle nie wiem o jaką naklejke ci chodzi. Widziałem że ją opisywałeś ale kompletnie nei kojarze.

Ale wszystko wskazuje na to że to oryginalne słuchawki ,a jeżeli faktycznie działają tak jak oryginał to nie widze powodu do przejmwowania się :P

Link to comment
Share on other sites

Może faktycznie wysyłają prosto z miejsca gdzie je składają o_O możliwe... W ten sposób oszczędzają mase kasy i mogą wystawiać po takich cenach ,a zysk dla nich zostaje ten sam. Chyba naj;eiej byłoby napsiać poprzez pytanie do sprzedającego ,ale nie oczekwiałbym odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...