Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jezior128

S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci... niekończący się loading.

Polecane posty

Witam.

Jak w tytule, gra uruchamia się bez zarzutów, wszystko pięknie cacy jest, klikam "Nowa Gra", wybieram poz. Trudności, okey ładuje się... i ładuje... i ładuje. Na początku ładowania, jest tylko logo i napis "S.T.A.L.K.E.R", w połowie jakoś się pojawia screen z gry i wskazówka #38. Czekałem z dobre 30 min aż mi się łaskawie gra załaduje, w końcu doszło do końca i tak czekałem, czekałem, i raz jeszcze czekałem, niestety nic się nie działo to postanowiłem wyłączyć grę, Alt + F4 nie zadziałał więc musiałem wyłączyć poprzez Menedżer Zadań, aczkolwiek też z wielkim trudem się wyłączało. Po wyłączeniu gry(co trwało mniej więcej 5 minut jakoś) wyskoczyło "Program X-Ray Engine 1.6 przestał działać" w sumie to normalne po wyłączeniu gry w sposób, który opisałem wyżej.

Sprzęt podany mam w podpisie, czekam na szybką odpowiedź.

Pozdrawiam Jezior128.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten komunikat tylko ze mi się włącza gra ale po jakimś czasie wyskakuje mi ten komunikat o kturym napisałeś i wywala mnie do pulpitu ktury po wciśnięciu "Nie wysyłaj" wygląda tak jak na tym screenie

zapomniałem dodać przed tym błędem pulpit wygląda tak wyskakuje mi to zawsze co 2 drzwi

post-978828-0-56230100-1382804056_thumb.

post-978828-0-38852000-1382804134_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie zainstalowanego moda "Complete" to jest to prawdopodobnie jego wina. Ja już mam dość gry - aktualnie co 10 min. wyrzuca mnie do pulpitu, teraz to nawet najnowsze save'y nie chcą się wczytać. Wywala mni przy próbie wczytania gry itd.

Chyba jedyna rada to wyrzucenie moda (całkowita reinstalacja) i granie od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...