Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Goombas

Smartfon do 700zł

Polecane posty

Witam, szukam smartfona do 700zł (najlepiej nowego, nie używanego). Priorytetami są:

- duży ekran (dużo piszę SMS'ów), największe znaczenie.

- dobra jakość wyświetlacza

- szybki procesor

- dobra jakość muzyki (duuuuuuuuużo jej słucham)

- android

Drugoplanowymi, lecz nadal ważnymi rzeczami są:

- Gorilla Glass

- Dobry aparat

- Antena dobrze odbierająca WiFi (na uczelni w niektórych miejscach jest słaby zasięg)

Myślałem nad zakupem LG L9, nowego za 650zł, lecz pierw chcę znać czyjąś opinię na temat tego telefonu i czy są jakieś lepsze w tej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając do wyboru ACE II albo L9 wybrał bym L9 ze względu na ten duży ekran. Często na wykładach się nudzę i spory ekran umożliwi łatwiejsze przeglądanie internetu oraz łatwiejsze pisanie SMSów (co jest bardzo ważne). Ma ktoś może inne propozycję z podobną wielkością ekranu co L9 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżam temat i mam kolejne pytanie. Czy lepiej kupić telefon w abonamencie za 50zł Play (nielimitowane rozmowy do Play + internet 2GB) z dopłatą 350zł za LG L9 czy lepiej kupić na allegro za 600zł, tylko, że te po 600zł są z Hong Kongu i gwarancja tylko działa w Chinach więc w razie czego telefon musiał bym tam odsylać pokrywając koszta przesyłki więc to traci trochę sens, a w polskiej drystrybucji nowy kosztuje 750zł. Co o tym myślicie? Bo kiedy przeczytałem o tej gwarancji to abonament w Play nabrał sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to już nikt nie odpowie, bo nikt nie będzie chciał brać odpowiedzialności za nietrafione decyzje. Wiesz, jak to z pechem bywa - jak ktoś go ma to palec w... nosie złamie. Może się okazać, że chińczyk padnie po miesiącu, może się okazać, że będzie działał 10 lat. Twoje pieniądze, Twoja decyzja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...