Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yaroshy

Contagion, FORCED, Payday 2 DLC, CoD Ghosts Insignia Pack ,Serious Sam 3 Gold Edition,Alpha Protocol oraz bonusy

Polecane posty

@ BlueChampion - wydaje mi się że jasno określiłem moje wymagania. W grę wchodzą karty wyżej wspomnianych tytułów. Moje oczekiwania nie są wygórowane nawet przyjmując sugerowaną przez Ciebie wartość rynkową kart bowien oczekuję jedynie około 30 kart (bodajże 24 szt.) gdy za steam gift Terraria zapłaciłem 13 zł na Allegro Mogę przyjąć w zamian za nią trzy skrzynki z bronią Operacji Bravo z Counter Strike Global Offensive(ich wartość na Rynku Steam jest obecnie znacznie niższa niż cena sugerowana w grze)oraz jeden klucz przeznaczony do ich otwarcia. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ BlueChampion - Oczekuję jedynie kart w równowartości poniesionych kosztów. Chyba przyznasz że oczywiste jest że nikt nie zamierza być stratnym. Za Terrarię zapłaciłem podaną kwotę, nie otrzymałem jej za darmo czy jako część popularnych ostatnio bundli natomiast same karty kolekcjonerskie możesz otrzymać niekoniecznie je kupując.

@KJ8 - wysłałem PW w sprawie Serious Sama 3 BTW Gold Edition

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sargarin - rezerwacja kodu gry Margonem przez Ciebie przyjęta za pośrednictwem PW,

@ Neithan138 - wszystkie oferowane przez Ciebie w podanym temacie gry posiadam,

@ VenomPlay - rozumiem proponowana gra PC Far Cry jest w formie klucza aktywacyjnego w Edycji Specjalnej? Jeśli tak, to na jaką platformę jest przeznaczona (Steam, Uplay inny DRM)?

@ iSoyer - co do zamiany Terrarii to dostępne w przedstawionym temacie gry są już w moim posiadaniu lub mnie nie interesują, wstępnie mogę zaakceptować wymianę za wszystkie oferowane karty kolekcjonerskie Steam gier Dead Island oraz Left 4 Dead 2 oraz klucz aktywacyjny gry Super Meat Boy/ The Binging of Isaac/ Awesomenauts.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ KJ8 - dziękuję za propozycję, możemy dokonać wymiany kart z Twojego ekwipunku w zamian za duplikaty z mojego własnego, za Orcs Must Die 2 Complete Edition oczekuję gry Rising Storm/Monaco.

@ Kakolukia - spośród oferowanych gier interesuje mnie Electronic Super Joy i Crusader Kings II. W zamian mogę zaoferować Serious Sama 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...