Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dvdmax93

Naruto Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst - Tnie się

Polecane posty

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=79904

wymagania gry i mój komp w sygnaturka,teraz tak kupiłem oryginał i gra się odpala ale niestety nie chodzi płynnie spadki fps prawdopodobnie tnie sie tak lekko już gorzej jak jest jakaś ostra nawalanka.

Myślałem że gra mi pójdzie bez problemów sterowniki do karty graficznej są najnowsze i jestem po formacie świeżo dziwne możliwe ze wypuszczą jakiś patch i polepszą optymalizacje?

wina procesora,ramu,grafa?

Win 7 64bit

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na forum steama, to sporo osób ma problemy z spadkami FPS, lagami, przerywniki przecinają itp.

Na moim sprzęcie Naruto nie sprawia problemów, a i racja gra jest średniakiem pod względem portu z PS3, nawet ma limit FPS 30, tak piszą na forum, ja tego nie sprawdziłem żadnym Frapsem itp.

Gra nawet nie działa na jakiś zewnętrznych kartach dźwiękowych, inni mają problemy z dźwiękiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad takie domysły?

Ja mam podobny problem, gra skacze z FPS'ami w okolicach 20FPS i to niezależnie od ustawień, a sprzęt mam dość różny od twojego. Zwykle kiedy ustawienia gry nie wpływają na FPS'y, to znaczy że port jest kiepski.

To czy nie masz się o co martwić to nie wiem bo mogą nie chcieć patchować tej gry. W każdym razie IMO na pewno problemem nie jest twój sprzęt więc nie możesz nic zrobić tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym...dziwnie to widzę,zrobili grę fani są zdenerwowani i mają to olać wątpie raczej wyjdzie jakis patch który to poprawi tylko nie wiadomo kiedy:(

mama nadzieje ze to poprawią nie chce wyrzucac kase w błoto nie da sie grać kompletnie;/ Battlefield 3 kampania idzie mi płynnie na wysokich.

kto ma ta gre poprawiać cenega czy steam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...