Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lemiru

Rozwiązany: Lineage II pl - "Niewystarczająca ilość miejsca"

Polecane posty

Sądze że to za mało miejsca na dysku C, ponieważ nie ma przesrzeni na rozpakowanie plików tymczasowych które aktywnie rozpakowują się.

Radze ci zainstalować Advanced Care System 6 darmowy program optymalizujący działanie całego systemu głównie słuzy do usuwania zbędnych rzeczy - od siebie moge powiedzieć że jest najlepszy z tego typu i zastanawiam się nawet nad zakupem pełnej wersji.

Dodarkowo radze zainstalować CCleanera słuzy do usuwania przedawnionych rejestrów i plików oraz rozszeżeń z gier i innych programów , oraz Revo Unistaler również darmowy program służący do odinstalowania bardzo szczegółowego niepotrzebnych programów.

Radze wybrać najbradzie zaawansowany tryb w Revo Unistaler aby usuną ci wszystkie niepotrzebne elementy programu.

Żdziwisz się ile niepotrzebnych plików usuniesz nie rezygnując. A i jeszcze jedno Advanced Care System może ci defragmentować dysk co napewno przyśpieszy i uporządkuje ci dysk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że od 3GB do 5GB ponieważ zalezne jest to od wielkości pliku po dekompresji w instalatorze. Ten sam błąd wystapił u mnie kiedyś w grze Riddick Escape From Butcher Buy i właśnie przez to że było zbyt mało miejsca na dysku C nie mogłem zainstalować gry pomimo 40GB dysku na oddzielnej partycji. Jak się z wszystkim uporasz zobaczysz że ułatwisz sobie pracę na komputerze nie tylko w grach, ale również na co dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może launcher chce ci całość sciągać na dysku C, a nastepnie rozpakowuje na dysk D. Miałem podobny problem swojego czasu z Aionem. Pomgło sciagniecie i zainstalowanie klienta na Dysku C. Nastepnie Skopiowanie najważniejszych plików po sciągnięciu na pendrive i ponowne zainstalowanie launchera na dysk D.

A w ogólnym skrócie spróbuj całośc wykonać na dysku C, jeśli nie zalezy ci na kopiowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na C nie da rady, ponieważ ten dysk jest dość mały i nie jestem w stanie zrobić dość miejsca, ale spróbuję skopiować jakoś tę grę od znajomego. Niestety nie jestem w stanie wybrać się do niego w najbliższej przyszłości, więc Lineage 2 musi zaczekać (a temat można zamknąć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...