Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lemiru

Rozwiązany: Lineage II pl - "Niewystarczająca ilość miejsca"

Recommended Posts

Witajcie, mam taki problem, że instalator wyżej wymienionej gry twierdzi, że mam "Niewystarczającą ilość miejsca"(A na dysku docelowym mam 12 GB). Proszę o pomoc i jeśli to komuś pomoże to zamieszczam screena w załączniku.

post-719438-0-51591400-1382720278_thumb.

Link to comment
Share on other sites

Sądze że to za mało miejsca na dysku C, ponieważ nie ma przesrzeni na rozpakowanie plików tymczasowych które aktywnie rozpakowują się.

Radze ci zainstalować Advanced Care System 6 darmowy program optymalizujący działanie całego systemu głównie słuzy do usuwania zbędnych rzeczy - od siebie moge powiedzieć że jest najlepszy z tego typu i zastanawiam się nawet nad zakupem pełnej wersji.

Dodarkowo radze zainstalować CCleanera słuzy do usuwania przedawnionych rejestrów i plików oraz rozszeżeń z gier i innych programów , oraz Revo Unistaler również darmowy program służący do odinstalowania bardzo szczegółowego niepotrzebnych programów.

Radze wybrać najbradzie zaawansowany tryb w Revo Unistaler aby usuną ci wszystkie niepotrzebne elementy programu.

Żdziwisz się ile niepotrzebnych plików usuniesz nie rezygnując. A i jeszcze jedno Advanced Care System może ci defragmentować dysk co napewno przyśpieszy i uporządkuje ci dysk.

Link to comment
Share on other sites

Powiedzmy że od 3GB do 5GB ponieważ zalezne jest to od wielkości pliku po dekompresji w instalatorze. Ten sam błąd wystapił u mnie kiedyś w grze Riddick Escape From Butcher Buy i właśnie przez to że było zbyt mało miejsca na dysku C nie mogłem zainstalować gry pomimo 40GB dysku na oddzielnej partycji. Jak się z wszystkim uporasz zobaczysz że ułatwisz sobie pracę na komputerze nie tylko w grach, ale również na co dzień.

Link to comment
Share on other sites

Być może launcher chce ci całość sciągać na dysku C, a nastepnie rozpakowuje na dysk D. Miałem podobny problem swojego czasu z Aionem. Pomgło sciagniecie i zainstalowanie klienta na Dysku C. Nastepnie Skopiowanie najważniejszych plików po sciągnięciu na pendrive i ponowne zainstalowanie launchera na dysk D.

A w ogólnym skrócie spróbuj całośc wykonać na dysku C, jeśli nie zalezy ci na kopiowaniu.

Link to comment
Share on other sites

Na C nie da rady, ponieważ ten dysk jest dość mały i nie jestem w stanie zrobić dość miejsca, ale spróbuję skopiować jakoś tę grę od znajomego. Niestety nie jestem w stanie wybrać się do niego w najbliższej przyszłości, więc Lineage 2 musi zaczekać (a temat można zamknąć)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...