Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fre3lancer

Laptop Lenovo - instalacja ThinkVantage

Polecane posty

Witam, mam nadzieję że pomożecie mi z pewnym problemem.

Od razu zaznaczam, że jestem laikiem.

Moi rodzice korzystają z laptopa (Lenovo 3000 N200). Nie wiem, co tam narobili, ale przy którymś włączeniu pojawił się komunikat, że brakuje pliku hal.dll. Postanowiłam więc przeinstalować Windowsa, bo ważne pliki i tak mieli gdzieś zgrane, a skarżyli się, że laptop już muli dość mocno. Wszystko poszło dobrze - tj. zainstalowałam Win XP SP2, bo taki mam oryginał i zrobiłam update do SP3 (tak było poprzednio). Chciałam przywrócić wszystkie programy, jakie rodzice mieli - w tym ThinkVantage Rescue and Recovery i Access Connections.

Przy instalacji tego pierwszego pojawił się komunikat o braku netFramework w wersji 2.0 lub wyżej. Ze strony Microsoftu pobrałam więc netFramework 4.0 i zainstalowałam. Niestety przy ponownej próbie instalacji ThinkVantage ponownie wyświetlił ten sam błąd. To samo przy instalowaniu Access Connections. Innymi słowy, tak jakby instalki nie 'czytały' tego, że netFramework jest. Ponadto nie mogę się podłączyć do internetu, ani poprzez WiFi ani kabel Ethernet.

Jeżeli nie podałam jakichś istotnych szczegółów, to pytajcie. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...