Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gregorr

Rozwiązany: Padające SSD OCZ Vector 128GB

Polecane posty

Witam!

A więc tak co myślicie o takim problemie:

Jakiś czas temu padła mi płyta główna cpu a po jakimś czasie w 2 kompie ale na tym samym zasilaczu Zalman ZM-750-HP praktycznie nowy bo tygodniowy dysk SSD OCZ Vector 128GB. Odebrałem sprzęt z serwisu wszystko nowe CPU i5-3570K mobo MSI Z77 MPower i nowiutki zafoliowany OCZ Vector 128GB po zmontowaniu wszystko pięknie śmigało przez 1,5 dnia po 2 resetach (spowodowanych instalacją jakiegoś oprogramowania). Komputer wyświetlił info o braku urządzenia bootowania i się nie uruchomił okazało się że dysk znowu jest martwy. Nie widzi go żaden komputer ani w windowsie ani w biosie.

Pomyślałem że winny jest zasilacz sam mierzyłem miernikiem wszystko wygląda ok. napięcia ok idealnie stabilne. Zaniosłem go do zaprzyjaźnionego sklepu sprawdzili i też mówią że wygląda to jak najbardziej ok i nie powinno być problemów. Ale ich szef serwisu sam stwierdził że bardzo mało prawdopodobne jest dostanie 2 dysków które padły po kilku dniach same z siebie. I nie wiem co robić czekać na następny dysk i trzymać kciuki że teraz będzie ok czy też kupić nowy zasilacz. Trochę szkoda mi kasy ale z 2 strony mam wątpliwe zaufanie do mojego Zalman ZM-750-HP. Co myślicie na ten temat? Dodam że wcześniej na tej zasiłce działał bez problemów dysk SSD OCZ Vertex2 który śmiga aż miło po dziś. A Mobo i CPu nie padł z winy Zasiłki tylko wady płyty oficjalne odp ze strony serwisu ASUSa.

Co o tym myślita, wymieniać PSU czy też nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...