Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HacKeT

Grafika do 300-400 zł

Polecane posty

Wpadłem ostatnio na pomysł wymiany karty graficznej do swojego 4 letniego komputera, który już kilka modernizacji miał.

Kwestia taka czy zasilacz pociągnie nową kartę i podkręcony procesor którego używam od półtora roku.

Moja specyfikacja

Amd phenom II x4 965 be podkręcony mnożnik i napięcie chodzi stabilnie na 4ghz z stockowym chłodzeniem

płyta główna Gigabyte ma770 ud3

6gb ddr2

Referencyjny Radeon HD5770 1gb

zasilacz fortron 400 wat

Wolałbym kupić tylko kartę ale pewnie nie obejdzie się bez zmiany zasilacza..

Póki co polecono mi tylko HD7770

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę i takiej odpowiedzi oczekiwałem, bo te durne sprzedawczyki w sieci komputroniku czy tam vobis (tutaj mam na myśli tą drugą firemkę) wciskali mi kit, że niby przy 400W powinienem wymienić zasilacz jak najszybciej, bo będzie się krzaczyć... I zaproponował mi kartę 6450....

Geforców nie miałem od bardzo dawna, ale kuszą mnie te cuda i inne zabawki, które przy renderingu mogą być użyteczne ;].

A poszukam jakieś używki tego GTX?a może uda się nieco uciąć :P

Tego referenta, co teraz mam też kupowałem na alledrogo i jakoś się nie naciąłem ;]. Bo śmiga cicho i całkiem spoko, choć dla mnie już za słabo w Armie 3 dziwnie chodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, jakbyś GeForców nie lubił to możesz rozważyć Radka HD7790

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-r7790-oc-1gb-gddr5-128bit-2dvi-hdmi-dp-pcie-3-0-r7790-1gd5-oc-570131/

trochę taniej, jednak jak wyżej, zdecydowanie warto dorzucić do 650TI Boost. Ten radeon to tak bardziej jako rezerwa gdybyś miał wstręt do zielonego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...