Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kowalt

Słuchawki Bluetooth ciągle offline

Polecane posty

Witam szanownych speców i specmistrzki.

Problem z słuchafonami Gembird BHP-002.

Z telefonem udało się połączyć i śmigają bez problemu.

Natomiast z laptopem 350V5C-S0D(Windows 8 ) ni cholery.

Laptop znajduje słuchawki i stara się z nimi połączyć. Jednak bez pytania o kod ustanawia jakieś powiązanie. Następnie po minucie pokazuje że słuchawki są Offline i nic nie idzie z tym zrobić.

Próbował ja przez Urządzenia i Drukarki połączyć i wyszło na to samo. Słuchawki pokazują się tam w urządzeniach. Wchodzę w opcje i pokazuje brak sygnału.

Z ciekawych spraw. Jak wejdę w okienko operacji(czy tam operacje Bluetooth), dalej we właściwości urządzenia i w usługi to na chwile siła sygnału skacze na maksa by zniknąć po paru sekundach.

Aj waj. Pewnie robię coś źle przy łączeniu. W instrukcji:

http://www.gmb.nl/Re...5fbcafc6e04.pdf

jest ładny obrazek by przytrzymać przycisk przez sześć sekund. Jednak gdy to zrobię to albo nie wykrywa słuchawek albo wykrywa bez nazwy i nic nie idzie z tym zrobić.

Da się coś z tym zrobić czy należałoby raczej zakończyć marny żywot swój?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie dubla ale cosik się zmieniło.

Aj waj. Melduje iż pomimo progresu jest regres.

Jakimś cudem wczoraj nie zaktualizowałem sterów Blutacza. Dziś to nadrobiłem dzięki pomocy SW Uptade. Czyli progres.

W wyniku czego słuchawki w ogóle zrobiły się niewidoczne dla laptopa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako żem chłopek uparty to próbowałem dalej. Odświeżyłem Windowsa. W znaczeniu że sam Win był czyściuteńki.

Wtedy próba nawiązania połączenia i VICTORIA. Udało się. Lalala. Wszyscy happy. Myślę sobie pewnie wcześniej jakiś syf się wgrał i sprawiał problemy. Można więc przywrócić lapkowi dawną chwałę.

Tak więc męczymy się cały dzień z aktualizacjami. Potem aktualizacje Wina do 8.1. W końcu godzina 1:30 kowi ma zamiar obejrzeć jakiegoś animca. Chce więc podłączuć swoje słuchawki do lapka.

A tu zonk. Pierw urządzenie nie wykrywa. Myślę sobie kij. Tyle aktualizacji że pewnie wypadałoby połączyć się na nowo. NOPE. Ta sama sytuacja co wcześniej. Wychodzi na to że jakaś aktualizacja Wina nie pozwala połączyć się biednym słuchawkom. Sprawa dziwna bo na innym lapktopie śmignęły aż miło. A ty nic. To raczej moja ostatnia próba była. Jak nie pójdzie to bidulki słuchawki pójdą w odstawkę a ja pogodzę się z kabelkiem.

Jakieś sugestie? Propozycje? Bo wydaje mi się że bez wsparcia magicznego to już nic nie zdziałam.

W sumie możnaby cofnąć się jeszcze raz do świeżego Windowsa i paczać co za franca chce mnie pracę uniemożliwić. Ale to się opłaca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...