Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TerazWegorz

Rozwiązany: Grand Theft Auto IV Episodes From Liberty City - za szybkie rakiety w Buzzardzie plus pyt. o spolszczenie

Polecane posty

Witam!

Mam dziwny problem w multiplayerze (podczas singla nie). Otoż gdy jestem w multiplayerze w TBOGT i strzelam z Buzzarda to zauważam że... rakiety są za szybkie. Po prostu zdarza się że lecą gdzieś dwa razy za szybko. Nie jest tak zawsze ale czasami. Nie zauważałem tego zbytnio do czasu aż pewna osoba napisała mi że chyba hakuję. Ale ja NIE hakuję, nie mam też żadnych trainerów i innego badziewia, chcę grać uczciwie i nie mieć tej przewagi.

Naraziłem się pewnemu hakerowi który jest w stanie wywalać ludziom grę na pulpit, zbierać wszystkich w jedno miejsce i ich zabijać itp. Widziałem też że sam jak siedział w buzzardzie to strzelał za szybko. Podejrzewam że on mógł coś mi "zrobić" z kontem. Musiał mnie dodać na jakąś swoją listę bo jak wbija na serwer na którym jestem to automatycznie mnie z tego wykopuje :/ Ktoś ma jakiś pomysł co robić? Założyć nowe konto? Czy może być tego inna przyczyna? Na pewno nie jest to lag.

Drugi problem to już tylko pytanie - czy po zainstalowaniu spolszczenia będzie mi działał multiplayer? Bo słyszałem że są problemy z grą rankingową która jednak mnie nie obchodzi bo już nikt tam nie gra, ale czy spolszczenie nie ma wpływu na ilość wyszukiwanych serwerów w zwykłej grze?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grą rankingową się nie przejmuję bo już i tak nikt tam prawie nie gra. Mam za to pytanie czy w zwykłej grze będą wszystkie tryby działać i czy będzie wyszukiwana normalna ilość serwerów. Normalna gra czyli jak zamiast ranked game wybierze się player game.

Bo w necie pisali że może wyszukiwać mniej serwerów, ale czy dotyczy to tylko gry rankingowej czy też zwykłej, to tego nie napisali ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...