Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hotcan

Rozwiązany: Android Market

Recommended Posts

Witam,

ostatnio bawiłem się w zmianę softa w Xperii Arc S, z nadzieją że będzie nieco szybciej chodził i zmieniłem na jakiś Slim Bean 4.0. Niby wszystko fajnie, ale jednak flaki z olejem. Ikony w menu znikają czasem i w ogóle bieda. Więc postanowiłem sflashować znowu do mojego 2.3.4

Wszystko się udało i telefon chodzi duużo szybciej niż na początku, ale tutaj pojawia się problem.

Wcześniej (przed tą całą operacją) miałem Sklep Google Play, a teraz mam Android Market i za cholerę się nie chce zaktualizować do Google Play.

Próbowałem wgrywać to ale telefon w sumie nic sobie z tego nie robi czy ta aplikacja jest, czy jej nie ma. Czasem w ogóle nie może się zainstalować (nieskończenie długi proces instalacji)

Instalowałem też ASTRO file manager (ponieważ tam są te wszystkie dostępy do chmur) i próbowałem coś wrzucić na chmurę googlów, ale wyskoczył tylko komunikat żeby zaktualizować sklep google do najnowszej wersji.

Telefon cały czas chodzi na HSPDA, a czasem załapie się na wi-fi na jakieś 30-40 min, więc to nie jest wina braku internetu.

Z góry dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Tak, same się zaktualizują. Powinieneś mieć zainstalowane jakieś recovery menu, jeśli grzebałeś przy romach. Wg. Internetów robi się to w ten sposób:

Włączamy telefon, gdy zobaczymy logo sony ericssona klikamy regularnie klawisz głośności w dół, ukaże nam sie tryb recovery.

Tam będzie opcja 'instal zip from sd card'. Wybierzesz to, wskażesz plik, który Ci podałem i powinno śmigać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...