Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andrewi

laptop do 2700 - 2800

Polecane posty

Witam :) średnio raz na dwa lata wymieniam swojego laptopa i cóż... zbliża się ten czas tym bardziej że niedługo powinienem odczuć jakiś przypływ gotówki :) Jak zawsze wolę odczekać tydzień/dwa/miesiąc i poradzić się kogoś kto zna się lepiej ode mnie. Więc tak... przedział cenowy to 2700 - 2800 zł. Laptop byłby wykorzystywany do grania w gry, tworzenia stron internetowych, grafiki i składania filmów fullhd. Obecnie posiadam PackardBella TSX66HR (i5 2410m, 8GB RAM, Geforce 540M 1GB, 500GB dysk twardy). Na co liczę zmieniając laptopa? Cóż... przydałby się jakiś skok jakościowy tzn. rozważam sensowność zakupu czegoś lekkiego, ale jednocześnie z matrycą 17 cali i rozdzielczością fullhd (która zdecydowanie ułatwiłaby mi pracę nad stronami internetowymi i filmami). Z drugiej jednak strony obawiam się, że przy takiej matrycy nie odczułbym skoku jakościowego w grach a co gorsza... mógłbym odczuć że gry działają wolniej niż na moim PackardBellu (ostatnio się zdziwiłem jak udało mi się uruchomić na nim na maksymalnych detalach battlefielda 3 i działał absolutnie bez żadnych zacięć). Co wy o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za porady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...