Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lerlitz

pilot do microlab solo 6c

Recommended Posts

Witam :) pilocik do microlabów solo 6c mi zdechł (przeżył dużo i intensywnie, nie powiem więc pretensji nie mam do microlaba :P)

tak więc chcę kupić nowy i znalazłem taki http://www.audioinsane.pl/pl/akcesoria/65-microlab-pilot-do-serii-solo.html (swoją drogą czy można zaufać temu sklepowi ?)

niby wszystko fajnie, do mojego modelu wszystko okej ale w zestawie miałem inny taki mały biał, tak jak na tym zdjęciu http://www.ixbt.com/multimedia/microlab/solo6c/image1b.jpg

i tu pojawia się pytanie czy to jakas nowsza/starsza wersja tego pilocika? jeśli tak to czy będzie pasować do mojej ? tzn jeśli ten z linka to nowa, a moj starszy lub na odwrót to będą kompatybilne ?

swoją drogą można kupić jacka 3,5mm (zapewne w zestawie do sluchawek i mikrofonu) z wtyczką taką jak z front panelu ? nie cały front panel a same jacki z taką końcówką , bo szukam i nie mogę znaleźć :(

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Przy Microlabach Solo <bez C> był biały, dodawali go też na początku do nowej serii C, potem zmienili na ten czarny. Będzie działał bez problemu, miałem identyczny przy swoich Solo 7C. Miałem :/ Co do sklepu się nie wypowiem.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...