Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekpk19

STALKER Zew Prypeci- wywala do pulpitu przy odbiorze nagrody, oraz pytanie

Polecane posty

Zaatakowałem w nocy statek (mogłem też ich ostrzec). Razem z innymi wytłukliśmy jego rezydentów. Pora odebrać nagrodę. Problem w tym, ze po wciśnięciu [F] u danego kolesia mam okno, ze dostałem ruble i gra wywala do pulpitu z komunikatem Program przestał działać.

Jak od razu do nich poszedłem, to nawet nie mogłem z nimi pogadać. Zrobiłem inne zadanie, wróciłem i kicha. A na początku każdy rubel sie liczy, bo po poległych zbieram samie śmiecie, których nawet sprzedać nie mogę.

Wgrany mod Complete. Tak to gra chodzi bez problemów.

Gdzie mogę jeszcze zdobyć zestaw narzędzi do naprawy? Bo bez tego (i napitku, który mam) mechanik nic nie zdziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim sprzedasz pozbierany z poległych złom, musisz go naprawić u technika, ale jeżeli uszkodzenia są powyżej 50% to jest to nieopłacalne, bo więcej wydasz na naprawę, niż uzyskasz ze sprzedaży - lepiej takie gnaty wywalić w takim miejscu, gdzie znajdą je inni stalkerzy (npc'e czasem podnoszą takie fanty).

Narzędzia (zestaw podstawowy) znajdziesz w tartaku - uważaj, bo jest opanowany przez zombiaki.

Jeżeli grasz na pełnym ekranie to sprawdź, czy w trybie okna gra też się wykrzacza w tym samym momencie.

P.S. Narzędzia precyzyjne są w magazynach podstacji, tylko musisz poradzić sobie z przebywającymi tam najemnikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcowej misji będziesz miał błąd na 100% każdy miał. Mod complete zawiera starą wersje atmosfear. Tu jest fix od autora http://www.4sync.com/archive/I-eOPjxL/all.html, dajesz do GSC World Publishing\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\gamedata\spawns. Drugim wyjściem jest zainstalowanie najnowszej wersji atmosfear po instalacji complete. Polecam też zainstalowanie Absolute Nature 3.01 do Zewu Prypeci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...