Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kugi

Jakie strony o grach odwiedzacie?

Recommended Posts

Jakie najczęściej strony o grach odwiedzacie oprócz CDA?

Jeśli chodzi o mnie, praktycznie całkowicie zrezygnowałem z polskich serwisów. Wszędzie te same, przepisane newsy i nastawienie na jak największą ilość klików. Wyjątkowo często jednak zaglądam na gamemag.pl - mają tam naprawdę świetną publicystykę.

O wiele częściej zaglądam natomiast do stron zagranicznych. Tutaj według mnie króluje oczywiście Polygon - przegenialny design i świetna jakoś artykułów. Mam nadzieję, że jakaś polska strona dorówna kiedyś jego poziomowi. No i jeszcze od czasu do czasu Kotaku dla ciekawostek.

Link to comment
Share on other sites

Ja oprócz CDA odwiedzam regularnie GOLa, PS3Site, czytam blogi na gameplay,pl (podserwis GOLa), rzadziej polski Eurogamer. A także Polygamię i PPE

Prawie w ogóle nie odwiedzam zagranicznych, ponieważ nie wiem, czy moja znajomość języka umożliwi mi bezproblemowe czytanie.

Link to comment
Share on other sites

Markolf

Czasem tam zaglądam aby zobaczyć potwierdzenie że gier w biedronce, a kiedyś pełniaki gier u rywali CDA :D

Na forum tam też jestem zajestrowany ale nie za dużo się udzielam bo mało mam co powiedzenia.

Gry-Online

Spoko forum, i niczego sobie poradniki które nie raz pomogły mi wyjść czarnego punktu w jakiejś grze

GamesFAQ

Kolejne poradniki, niekiedy recenzje fanów gier na konsole sobie poczytam

Link to comment
Share on other sites

Arhn.eu, bo mają tam recenzje gier na konsole Nintendo. W które i tak nie gram, ale lubię je czytać. No, czasami jeszcze trochę ciekawej publicystyki/autorskich serii filmików itp.

A właśnie, całkowicie zapomniałem o Arhn.

Link to comment
Share on other sites

To wszystko zależy od tego, która ze stron zarzuci mi powiadomieniem na facebooku. Zazwyczaj jest to główna strona CDA (newsy) i GOL (encyklopedia gier, sprawdzenie daty premiery), jeśli chodzi o temat gier MMO to wchodzę na mmorpg.org.pl albo na mmohuts (zagraniczna).

Link to comment
Share on other sites

Obecnie tylko cdaction, GOL i mmorpg, z czego tylko na CDA się udzielam z racji na niereformowalnych trolli na pozostałych serwisach(choć GOL na + ostatnio z tym). Ongiś gamezilla ale Redakcja, która ma wszystko gdzieś i populistyczne teksty skutecznie mnie zniechęciły.

Link to comment
Share on other sites

Najczęściej ze wszystkich humblebundle.com heheh polecam bo fajne oferty za małą kasę i jeszcze na dobry cel. łowcy gier i cda też.

Poza tym the escapist magazine i oglądam ich recenzje na yt (zeropunctuation) bo są świetne i serio koleś zna się na rzeczy :)

Link to comment
Share on other sites

Tak regularnie to mimo wszystko zerkam na newsy na CD-Action (aczkolwiek moje mniemanie o ich poziomie pozostaje inną kwestią :P), poza tym wpadam dosyć często na pssite.pl, czasami coś przeczytam na gram.pl... poza tym nie przypominam sobie o żadnej stronie, na którą bym regularnie zaglądał, ot czasu do czasu ktoś podrzuci linkacza do jakieś Polygamii albo czegoś w tym rodzaju. Od biedy, choć serwis poświęcony tylko jednej grze, wpadam od czasu do czasu na Reign of Gaming albo Armed Assault Info.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...