Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

egan176

Rozwiązany: TES Antologia - napęd nie czyta plyt.

Polecane posty

Witam, dzisiaj kurier dostarczył mi antologię The Elder Scrolls kupioną w sklepie CDA. Problem mam taki że obu płyt od Skryima LE w ogóle mi nie czyta, tzn. napęd coś tam mieli i nic więcej. Napęd mam w porządku ponieważ przed chwilą zainstalowałem Stalkera ZP i nie miałem problemu (prócz tego że napęd także mielił ale bez żadnych problemów). Jeżeli to wina płyt (zapakowane są do du**, czyli bardzo ściśnięte w tej książce od antologii i są problemy przy wyjmowaniu jak i wkładaniu) to czy jest możliowść jakiejś gwarancji?? Sprawdziłem inne płyty z antologii i działają. Co to może być (raczej nie wina napędu)??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wkładam to napęd mieli tylko i buczy, a w moim komputerze niby jakby się coś ładowało ale pasek dochodzi do końca i nic. Napęd jest pokazany jako niezaładowany (pusty). Oblivion i inne normalnie zaskoczyły po paru sekundach, a Skyrim nic. Na szczęście w instrukcji na odwrocie jest klucz do Steama więc teraz ściagam, tyle tylko że nie wiem czy ściaga dodatki które powinny być. Na liście gier pokazane mam The Elder Scrolls V Skyrim bez żadnego LE czy coś tego typu. Poczekam aż się ściągnie i wtedy zobaczę. A płytę sprawdzę u kumpla czy czyta. Jak nie to pozostaje mi reklamacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...