Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przemson27

STALKER Zew Prypeci - gra się zawiesza

Polecane posty

Witam.

Czy komuś udało się odpalić Stalkera Zew Prypeci z najnowszego numeru CDA?

Bo mi nie. Po wielkiej walce z Comodo Internet Security, który blokował plik xrEngine.exe i nie mogłem gry uruchomić w ogóle, teraz po wejściu do menu gry i wystartowaniu Nowej gry, pojawia się pierwszy ekran, na którym chyba powinna się ładować gra i... dalej nic. Mogę sobie czekać ruski rok i nic się nie dzieje.

Ktoś coś wie na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem Comodo tongue_prosty.gif

I później jak odpalałem grę znowu, wyskoczyło powiadomienie od Comodo że wykrył zagrożenie i w tym okienku powiadomienia masz w prawym dolnym rogu tego okienka, możliwe opcje do wybrania, wybrałem Dodaj do zaufanych plików i od tej pory gra wchodzi do menu głównego. Jednak dalej już nie trybi :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też wejść w COMODO dwuklikiem na ikonce w trayu (obok zegara), potem przełączyć na widok zadań, wejść w Kwarantannę, odszukać na liście plik "xrEngine.exe", kliknąć na pliku prawym przyciskiem myszy i wybrać "przywróć", a potem "dodaj do wykluczeń antywirusa".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Odszukaj plik konfiguracyjny i go skasuj. Co prawda po ponownym odpaleniu gry będziesz musiał od nowa mieszać w ustawieniach, ale przynajmniej gra się uruchomi... A jeżeli nadal będzie się rypać, to zaznacz by uruchamiała się w oknie.

P.S. Plik z ustawieniami (user.ltx) jest w folderze (win7):

  • dla single - C:\Users\Public\Documents\stalker-stcs
  • dla multi - C:\Users\Public\Documents\stalkercop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...